Zavřít reklamu

I když sám miluji high fashion a obzvlášť pro Gucci mám skutečně slabost, tak u některých kousků zůstává i mě rozum stát. Posledním z takových kousků je pouzdro na sluchátka Apple AirPods Pro, které si Gucci cení na částku 1100$, což je téměř 25 tisíc korun. Je nutné podotknout, že částka v dolarech je v rámci fashion zboží z Evropy obohacena o clo a daně a v případě, že byste si obal koupili v Evropě, bude částka o dost nižší a za obal tak zaplatíte zhruba dvacet tisíc korun. Bohužel však u tohoto konkrétního produktu dodává zboží Gucci pouze do USA a evropské ceny v eurech tak nejsou dostupné.

Aby se dala cena alespoň trošku obhájit, je potřeba brát na zřetel, že pouzdro pochází z kolekce Ebony a kromě klasického Gucci Supreme materiálu je tvořeno také miniaturní rukojetí z pravého bambusu, která odkazuje na legendární kolekci kabelek zdobených právě rukojetí z bambusu. Nechybí ani kožený odnímatelný řemínek, díky kterému je možné nosit pouzdro jako kabelku. Zavírání pak probíhá pomocí čtveřice magnetů, které k sobě přilnou a chrání tak vaše AirPods Pro. Je však důležité poznamenat, že v tomto případě bude chtít majitel chránit spíše pouzdro samotné, které svou cenou několikanásobně převyšuje cenu AirPods Pro.

Nejdražší kousek, co se obalů na AirPods od Gucci týká ,můžete koupit v ČR za cenu 450€ a jedná se o obal z kolekce Gucci Horsebit 1955, jenž však neochrání vaše AirPods Pro, ale pouze klasické AirPods. Na druhou stranu je tento obal alespoň celý podšitý kůží a nabízí také řemínek na nošení na krku. Samotný materiál Gucci Supreme totiž není kůže, ale speciální látka.

Související články

Dnes nejčtenější

.