Zavřít reklamu

Jestliže patříte mezi naše čtenáře, tak s největší pravděpodobností patříte mezi zastánce Applu. Na magazínu Letem světem Applem vás vždy pravidelně a okamžitě informujeme o všem, co se během dne (a někdy i noci) kolem jablečné společnosti šustne. Na své si přijde opravdu každý – ať už hledáte novinky, návody či třeba různé tipy a triky. Během dne se toho může udat opravdu nespočet a jednoduše můžete ztratit přehled. Pokud si jej chcete udržet, tak byste si měli na vašem zařízení aktivovat zasílání notifikací z Letem světem Applem. Díky nim budete vždy jako první informování o vydání každého nového článku, a to ihned po jeho vydání.

Pokud se rozhodnete pro aktivaci notifikací, tak se vám v případě vydání nového článku v pravém horní rohu obrazovky objeví malé okénko s nadpisem článku. V případě, že vás nadpis zaujme, tak stačí, abyste na okénko klepnuli, čímž se ihned přesunete na konkrétní článek, který na Letem světem Applem vyšel. Mnozí z vás už zajisté notifikace aktivní mají, pokud však patříte mezi nové čtenáře, popřípadě pokud nevíte, jak notifikace zapnout, tak si celý postup ukážeme v tomto článku.

Jak aktivovat notifikace z LsA v Safari

Používáte-li na vašem Macu nativní webový prohlížeč Safari, tak notifikace z Letem světem Applem nastavíte následovně:

  • Prvně se přesuňte do Safari a v horní liště klepněte na tučnou záložku Safari.
  • Z menu, které se objeví, vyberte možnost Předvolby…
  • Tímto se zobrazí nové okno, v jehož horním menu klepněte na Webové stránky.
  • Nyní v levém menu sjeďte níže a klepněte na sekci Oznámení.
  • Zde už jen stačí, abyste u letemsvetemapplem.eu rozklepnuli menu a zvolili Povolit.

Jak aktivovat notifikace z LsA v Google Chrome

V případě, že nejste zastánci Safari a používáte přímého konkurenta v podobě Google Chrome, popřípadě pokud nás čtete z Windows, tak notifikace samozřejmě můžete aktivovat také. Stačí se držet tohoto postupu:

  • Přesuňte se do aktivního okna Google Chrome a v horní liště klepněte na tučnou záložku Chrome.
  • Jakmile tak učiníte, tak z menu, které se zobrazí, vyberte možnost Nastavení.
  • Na další obrazovce poté sjeďte níže a v sekci Ochrana soukromí a zabezpečení klepněte na Nastavení webu.
  • Nyní je nutné, abyste opět sjeli níže a rozkliknuli Oznámení.
  • Nakonec stačí letemsvetemapplem.eu přidat do povolených oznámení, popřípadě zrušit blokaci.

Jestliže patříte mezi jedince, kteří si u nás již v minulosti notifikace aktivovali a přijde vám, že vám nechodí, tak si povolení pomocí výše uvedených postupů zkontrolujte. Kvůli technickým důvodům jsme totiž nuceni čas od času promazat databázi neaktivních odběratelů našich notifikací. Je tedy možné, že nedopatřením došlo k vymazání také vašeho zařízení. V tomto případě stačí, abyste příjem notifikací deaktivovali, a poté opětovně povolili, čímž dojde k jakémusi „resetování“. Jestliže byste nás pak chtěli sledovat na iPhonu či iPadu, kde prozatím notifikace z webu k dispozici nejsou, tak stačí, abyste přešli na náš Facebook či Twitter, kde si aktivujte zasílání notifikací po publikování nového příspěvku. Na tyto zmíněné sociální sítě totiž taktéž automaticky zveřejňujeme odkazy na články, které vydáme.

LsA
Zdroj: redakce Letem světem Applem

Chcete-li tedy o Applu vědět naprosto všechno a mezi prvními, měli byste si notifikace z Letem světem Applem aktivovat. Naopak, pokud vám naše notifikace nesedí, popřípadě pokud se jich chcete z jiného důvodu zbavit, tak stačí přejít na tento odkaz, kde najdete kompletní návod pro jejich deaktivaci.

Související články

Dnes nejčtenější

.