Zavřít reklamu

Pokud se řadíte mezi příznivce kožených originálních krytů pro iPhony, možná vás trochu zklamalo, že je Apple nezačal prodávat už před dvěma týdny spolu s 6,1” iPhony 12 a 12 Pro. Čekání na tyto kryty však bude zítra ukončeno. Spolu s iPhony 12 mini a 12 Pro Max totiž bude možné objednat i je. 

O plánovaném spuštění objednávek na kožené kryty informoval Apple před chvílí skrze tiskovou zprávu, ve které uživatelům primárně připomíná zítřejší start objednávek iPhonů 12 mini, 12 Pro Max a HomePodu mini. Ty se začnou konkrétně v České republice předobjednávat úderem 14. hodiny s tím, že pravděpodobně už po pár minutách po startu budou velmi pravděpodobně vyprodané a tudíž dostupné zřejmě až v průběhu prosince a nikoliv už na konci příštího týdne, jak Apple slibuje. Tentýž scénář jsme si totiž užili i u iPhonů 12 a 12 Pro, potažmo u téměř všech nových iPhonů v posledních letech. Pokud si tedy chcete u svého nového telefonu zajistit co nejdřívější dodání, je nutné jej zítra objednat skutečně hned po startu jeho předobjednávek. 

Co se pak týče kožených krytů pro nové iPhony, k dispozici budou jak verze pro 12 mini, tak samozřejmě i pro 12/12 Pro a 12 Pro Max. Cena krytů sice zatím nebyla stanovena, avšak vzhledem k tomu, že se u silikonových vyšplhala z dřívějších 1190 korun u vlajkové řady na nynějších 1490 korun, dá se očekávat, že i kožené kryty podraží. V loňském roce je Apple prodával za 1490 korun, takže se letos pravděpodobně kvůli implementaci MagSafe dostaneme téměř na dva tisíce – konkrétněji na něco klem 1790 korun. 

Související články

Dnes nejčtenější