Zavřít reklamu

Příchod nových Apple Watch a iPadů klepe na dveře. Vyplývá to alespoň z nedávného kroku Applu, který jím brzké představení těchto novinek de facto potvrdil. U Eurasijské ekonomické komise si totiž zaregistroval právě nové tablety a smartwatch s operačními systémy iPadOS 14 a watchOS 7. A jelikož se u této komise musí registrovat každé elektronické zařízení opatřené jakýmkoliv typem šifrování ještě před spuštěním jeho prodejů, je jasné, odkud vítr vane. 

Databáze toho bohužel prozrazuje velmi málo. Víme z ní totiž prakticky jen to, že hodinky ponesou označení A2291, A2292, A2351, A2353, A2376, A2355 a A2356 a že v nich poběží (logicky) nejnovější verze operačního systému watchOS 7. Co se pak týče iPadů, o těch z databáze nevíme kromě OS zhola nic. O samotné registraci se nicméně dá říci, že se k ní Apple uchyluje zpravidla jen několik týdnů před odhalením produktu, aby zamezil právě takovým únikům, jakého jsme svědky nyní. V minulosti jsme se nicméně stejným způsobem dozvěděli o příchodu AirPods, několika MacBooků či iPadů. Rozhodně tedy nemá smysl dnešní únik jakkoliv zpochybňovat. 

Jak od Apple Watch Series 6, tak i od nových iPadů se neočekávají žádné velké inovace. Zatímco u Apple Watch bychom se měli dočkat maximálně prodloužení výdrže baterie a měřiče hladiny kyslíku v krvi, u základního 10,2” iPadu nasadí Apple pravděpodobně jen nový procesor. Po jeho boku by se sice mohly čistě teoreticky objevit i nové iPady mini a Air, avšak ty si pravděpodobně Apple schová spíš na jaro příštího roku. 

Diskuze k článku

  Radsi se zeptejte operatoru co watch s LTE 🙂 nebo budem mit zase obycejny…..

  Operatori nastesti s Applem neztraci cas a venuji se opravdovym telefonum.

  Ty jsi hrozny trouba. Lezes na web o produktech, ktere te vlastne vubec nezajimaji a pak to jeste komentujes. Kdybys ten cas vyuzil lepe, mozna bys nebyl neuspesny bridil a ten iPhone si konecne mohl koupit.

  Zase tady budete shazovat Apple a hustit do nás jak jsou Lagdroid telefony dobré. Můžete si myslet že jsou ty telefony dobré, ale to jste ještě nevyzkoušel iPhone protože by jste nejspíš změnil názor a proč by to měla být ztráta času ? Náhodou Applu v Česku věří hodně lidí a pokud mezi ně nepatříte tak běžte laskavě jinam.
  🍎 Fan Tom

  To by nás museli naši operátoři přestat zdírat za veškeré služby a muselo by jim o nás jít, mít o nás zájem… Bohužel jsme pro ně lukrativní zdrojem příjmů a služby rozšiřovat nemusí…
  Pokud by jeden operátor spustil službu e-sim pro Apple Watch, v tu chvíli to budou mít i ti dva další…

  Vsak nedavno nekdo psal a O2 odpovedelo ze to maji tento rok v planu nebo tak neco 🙂 ted presne nevim 🙂 je to tu na strankach ten clanek 🙂 ale asi jen nejakej kec aby nam zavreli hubu 🙂 protoze  watch budou za chvilu a zadna zprava o LTE 🙂 nechame se asi prekvapit

  A v diskuzi pod Tim článkem někdo také psal, ze Apple chce aby to v dane zemi vždycky podporovali alespoň dva operatori

  To je blbost ze chce  aby to podporovali dva, kdyz to bude mit O2 tak T-Mobile nebude chtit byt pozadu… zatim t mobile mel vse prvni takze bych ani nerekl ze O2 bude prvni 🙂 dva operatori je blbost to je jak kdyby sis chtel jit koupit novy auto treba ladu kterou u nas v cr prodava jen jeden prodejce a nemohl protoze ji ma jen jeden prodejce 🙂

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.