Zavřít reklamu

Komerční sdělení: AirPods byly, jsou a s velkou pravděpodobností nadále budou nejoblíbenější bezdrátová sluchátka na trhu. Pokud i vy jejich nákup zvažujete, máte nyní o důvod navíc si je pořídit. Mobil Pohotovost totiž zlevnila všechny tři modely AirPods a obzvlášť výhodně teď vychází nejnovější AirPods Pro, které se pyšní celou řadou funkcí navíc.

Klasické AirPods 2 s nabíjecím pouzdrem po slevě vychází na 4 290 Kč (původně 4 790 korun). Pokud ale doma máte bezdrátovou nabíječku, pak se vám vyplatí pořídit AirPods 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, které jsou zlevněné na 4 590 Kč (původně 5 790 korun). 

Bezesporu nejlákavější jsou nyní ale AirPods Pro jen za 5 990 Kč (původně 7 290 korun). Za tuto cenu dostanete sluchátka s funkcí aktivního potlačení hluku, režimem propustnosti, voděodolností a až 5hodinovou výdrží baterie. A na podzim vás čekají další funkce, protože s příchodem iOS 14 dostanou AirPods Pro schopnost přehrávat prostorový zvuk, takže při sledování filmů si s nimi budete připadat jako v kině.

Dnes nejčtenější

Další články