Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jablečné hodinky Apple Watch 3 se i po letech od svého vydání těší obrovské oblibě, což dokazuje jejich neustálý odbyt. Dokonce i samotný Apple jejich prodeji natolik věří, že je stále nabízí po boku Apple Watch 5 skrze svůj Online Store. Třetí generace se pyšní velice nízkou cenou, která vede ke zmiňované popularitě. Pokud jste ale doposud hodinky nedokázali sehnat, máme tady pro vás skvělý tip.

Na Mobil Pohotovost totiž dorazila várka hodinek Apple Watch Series 3. Konkrétně se jedná o tři modely, přičemž dva z nich ve většině obchodech ani nenajdete. Pojďme si ale prvně o tomto produktu něco říct. K představení jablečných hodinek třetí generace došlo již v roce 2017. Apple Watch 3 vám nabídnou téměř vše, co byste od chytrých hodinek mohli vyžadovat. Ať už se jedná o monitorování vašeho pohybu, cvičení, stání, počtu spálených kalorií a dalších, jablečné hodinky vám v tomto rády pomohou.

Za zmínku určitě stojí solidní operační systém watchOS, díky kterému je jakýkoliv trénink a cvičení o poznání snazší. Hodinky si samozřejmě poradí i s ovládáním aktuálně přehrávané hudby, nabízí optický senzor pro měření tepu, informují vás o příchozích hovorech a notifikacích a nabízí funkci SO, jenž je určena pro krizové situace. Apple Watch 3 se nezaleknou ani vody, jelikož nabízí voděodolnost až do 50 metrů a značně vám usnadní život skrze návykovou platební službu Apple Pay.

Naskladněné modely Apple Watch 3 si můžete prohlédnout zde:

Jak jsme již zmínili v samotném úvodu, třetí generace jablečných hodinek Apple Watch se těší obrovské popularitě. Z tohoto důvodu se v posledních měsících jedná o nedostatkové zboží, kdy jsou hodinky po většinu času vyprodané. Pokud ale máte zájem o jeden z produktů z výše přiložené galerie, najdete jej právě na Mobil Pohotovosti. Neměli byste ale otálet, protože se u hodinek očekává, že se po nich brzy zase slehne zem.

Související články

Dnes nejčtenější

.