Zavřít reklamu

Dnešní start streamovací služby TV+ se bohužel neobešel bez porodních bolestí. Ty jsou tentokrát zapříčiněny nezobrazováním nabídky na roční bezplatné předplatné služby u uživatelů, kteří na ní mají nárok – tedy u těch, kteří si zakoupili v období od 10. září do dnešního dne nový Apple produkt, na kterým lze službu přehrávat. Jedná se tedy vesměs o majitele nových iPhonů, iPadů, iPodu touch, Apple TV či Maců. Naštěstí už víme, jak problém vyřešit.

Pokud se ani vám nezobrazuje v aplikaci TV možnost zaktivovat roční bezplatné předplatné, nezoufejte. Stačí, abyste na daném zařízení aplikaci TV odinstalovali, dále pak přes webový prohlížeč Google Chrome otevřeli stránku tv.apple.com a na té se jednoduše přihlásili a zaktivovali přes ní možnost jednoletého bezplatného předplatného, kterou na ní po přihlášení okamžitě uvidíte. Pokud by se náhodou ani přesto nabídka jednoletého bezplatného předplatného neobjevovala, zkuste se odhlásit a znovu přihlásit k iCloudu a celý postup zopakovat.

Zdá se vám tento postup poměrně bizarní? Uznáváme, že je – tedy minimálně co se využitého prohlížeče týče. Faktem však je, že přesně tento postup vám poradí oficiální podpora Applu, pokud se jí pokusíte kontaktovat přes telefon. Jiné řešení v tuto chvíli dle ní neexistuje. Nezbývá tedy než doufat, že se Applu podaří vše v brzké době odstranit a s podobnými potížemi už se nebudou uživatelé muset potýkat.

Za návod děkujeme našemu čtenáři Viktorovi D.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Související články

Dnes nejčtenější

.