Zavřít reklamu

Nejsou to jen nové generace iPhonů, iPadů či Apple Watch, co by nám měl Apple letos na podzim představit. Dočkat bychom se totiž měli klasicky i celé řady doplňků, kterými si můžeme nové i stávající iProdukty přizpůsobit k obrazu svému. Mezi těmito doplňky se pak samozřejmě objeví i nové barevné varianty řemínků k Apple Watch, což Apple potvrdil svým čerstvým krokem.

Jablíčkáři po celém světě si začínají na Online Storu Applu všímat nedostupnosti mnoha řemínků k jablečným hodinkám a to v různých velikostech, barvách i typech. Dostupnost u nich je pak podle stránek neznámá, což u tohoto zpravidla značí, že je jeho prodej přímo u Applu ukončen a co nevidět jej nahradí nové modely. Ty se však většinou od těch starších liší jen barvou, vše ostatní včetně ceny zůstává zachovalé. Na druhou stranu, již dlouho jsme se od Applu nedočkali představení zcela nového typu řemínku a tak by nebylo určitě od věci, kdyby letos v tomto směru překvapil a světu ukázal něco zajímavějšího než jen přebarvenou klasiku.

Co očekávat?

V tuto chvíli se nedá přesně říci, s jakými barvami či řešeními Apple za pár týdnů přijde. Barvy řemínků však zpravidla přizpůsobuje ročnímu období a jelikož se blíží podzim, je pravděpodobné, že i řemínky se zbarví do jeho odstínů či do barev, které v tomto ročním období pofrčí. Co se pak týče zcela nového typu řemínku, minimálně podle patentových přihlášek si Apple pohrává s myšlenkou „zchytření“, tedy vnuknutí řemínku několik smart funkcí, mezi které by mohlo patřit třeba upozornění na příchozí notifikace přes LED diody, prodloužení výdrže skrze integrovanou ohebnou baterii či dokonce focení skrze miniaturní fotoaparát. Zda ale budou tyto patenty přetaveny ve skutečnost je zatím v tuto chvíli nejasné.

Související články

Dnes nejčtenější

.