Zavřít reklamu

Oblíbená finanční společnost Revolut se chystá potěšit nejednoho tuzemského občana. Již v červnu bychom se totiž měli dočkat plné podpory Apple Pay, díky čemuž nebudeme muset například čekat na moment, kdy naše dosavadní banka zavede tuto jablečnou platební metodu. Revolut s touto novinkou přišel na nedávné akci RevRally, která se odehrávala v Londýně, avšak konkrétní datum spuštění doposud nebylo prozrazeno.

Takto jednoduše lze Apple Pay nastavit: 

Revolut doposud podporu Apple Pay vůbec nenabízel, avšak to se nyní chystá změnit. Funkce se prvně dočká patnáct vybraných zemí, mezi kterými je právě i naše Česká republika. Do aplikace Wallet si budeme moci přidat karty fyzické i virtuální, které osobně u Revolutu poměrně často využívám. Dobrou funkcí navíc je, že pokud kartu prozatím nemáte a necháte si ji zatím jen vyrobit, budete  ji moci i tak využívat pro Apple Pay, a to ještě předtím, než k vám vůbec dorazí. Revolut však nezapomíná ani na své „androiďácké“ uživatele, kteří ještě v tomto měsíci budou moci ve službě Google Pay využívat karet VISA. Do aplikace se taktéž dostanou takzvané skupinové trezory. Pro ty z vás, kteří Revolut nevyužívají, slouží trezory pro šetření peněz. Při každé platbě kartou se částka zaokrouhlí a zbytek jde přímo do vašeho trezoru. Jakmile se naplní předem nastavený cíl, můžete si vaše peníze vybrat a začít si jich užívat. S touto novinkou budete moci spořit například s vaším partnerem na společnou dovolenou, díky čemuž se vám značně usnadní celý proces.

Pokud jste doposud využívali služeb společnosti Revolut a vaše banka ještě nezavedla Apple Pay, můžete se začít radovat. Pokud byste však chtěli zůstat věrní tuzemským službám, jako slušná alternativa se nabízí Twisto, která však funguje trošku jinak.

Související články

Dnes nejčtenější