Zavřít reklamu

Minulý týden byly oficiálně spuštěny předobjednávky nových sluchátek Powerbeats Pro, dodávat se začnou již tento pátek. Pokud i vy zvažujete nákup nových sluchátek, můžete si nejprve přečíst recenze těch, ke kterým se Powerbeats Pro dostaly s předstihem.

Pro fanoušky Applu

I když sami sebe řadíte spíše mezi výhradní fanoušky Applu, zakoupením Powerbeats Pro podle recenzentů neuděláte chybu. Powerbeats Pro nabízejí v jistém směru uživatelský zážitek, srovnatelný s používáním ikonických AirPods. V praxi se tedy můžete těšit na pohodlné, bezproblémové párování se všemi vašimi Apple zařízeními, a to díky automatické detekci ucha a novému čipu. Komu u AirPods vadila absence fyzických tlačítek ovládání, bude z Powerbeats Pro nadšený –  sluchátka jsou vybavena analogovými ovládacími prvky.

Sluchátka pro každého

Přestože Apple u svých AirPods často vyzdvihuje jejich ergonomický tvar, nemusí v uchu sedět každému. Powerbeats Pro nabízí v tomto směru větší možnosti. Sluchátka jsou vybavena přizpůsobitelným háčkem a uživatelé najdou v balení nástavce v různých velikostech. Prakticky všichni recenzenti si na Powerbeats Pro pochvalovali právě to, jak skvěle sedí v uchu. Za nevýhodu nepříliš jednoduché konstrukce ale někteří označili trochu složitější zacházení se sluchátky.

Zvuk

Zvuku nových Powerbeats Pro se podle prvních recenzí určitě nemusíte bát. Sluchátka nabízejí skvělý výkon a kvalitní zvukový zážitek, typický pro produkty řady Beats. Podle recenzí se můžete těšit na výraznější basy, jasný a čistý zvuk a perfektní odhlučnění – lepší než u AirPods. Pokud tedy máte se sluchátky značky Beats pozitivní zkušenost, budou vám jistě vyhovovat i Powerbeats Pro.

Skvělá výdrž

Co se výdrže baterie týče, jsou nové Powerbeats Pro nekompromisní a ve své třídě na tomto poli s přehledem vedou. Vydrží bez problémů až devět hodin standardního přehrávání, s nabíjecím pouzdrem z nich mohou uživatelé dostat dalších více než 24 hodin provozu. Díky systému Fast Fuel navíc za pouhých patnáct minut nabíjení získáte další hodinu provozu navíc. Pouzdro nicméně není kompatibilní s Qi protokolem a bezdrátově jej tak nedobijete.

Uvažujete o koupi Powerbeats Pro, nebo dáváte přednost AirPods, případně zcela jiným modelům?

powerbeats3-fb

Související články

Dnes nejčtenější