Zavřít reklamu

Jablečná společnost po boku s představením nového MacBooku Air, iPadu Pro a aktualizovaného Macu Mini spustila také na svém online obchodě prodeje sluchátek Powerbeats. Očekávalo se, že tato sluchátka budou ve svém názvu pokračovat v pořadí, tedy že se dočkáme označení Powerbeats 4. Opak je však pravdou, jelikož společnost Beats v tomto případě od číslování upustila a rozhodla se, že nejnovější verze bude nést název pouze Powerbeats – tedy naprosto stejně, jako to má Apple u svých AirPods (Pro).

Nová bezdrátová sluchátka Powerbeats disponují čipem H1, díky kterému je můžete bleskově spárovat s jakýmkoliv jablečným produktem. Z hlediska zvuku bychom se u nových Powerbeats měli dočkat stejně kvalitního poslechu, jako nabízí Powerbeats Pro.  Chlubit by se dále měly například vynikajícím dynamickým rozsahem, a také čistým zvukem za každých okolností. Sluchátka se poté dočkají také certifikace IPX4 či patnáctihodinovou výdrží baterie. Oproti Powerbeats Pro nenabízí klasická verze Powerbeats nabíjecí pouzdro. Sluchátka tak dobíjíte kabelem pomocí Lightning portu, který se nachází na konci jednoho ze sluchátek. Během pěti minut nabíjení se poté díky funkci Fast Fuel dočkáte více než hodiny poslechu.

Sluchátka Powerbeats byla dnes dle očekávání přidána do online Apple Storu, a to v černé, bílé, a červené variantě. Každý uživatel si tak přijde na své a může si narozdíl od AirPods vybrat barvu, která mu více vyhovuje. Cena sluchátek Powerbeats je stanovena na 3 990 korun, což je o 1 500 korun méně, než si Apple doposud účtoval za Powerbeats 3. K přirovnání, Powerbeats Pro pořídíte v App Storu za 6 699 korun. Na profil sluchátek nových Powerbeats se dostanete pomocí tohoto odkazu.

Související články

Dnes nejčtenější

.