Zavřít reklamu

WhatsApp patří bezesporu mezi nejoblíbenější komunikační platformy světa. Každý den jej totiž použije ke spojení se svým okolím více než jedna miliarda lidí. Kaňkou na kráse WhatsAppu je však absence podpory iPadu, za což je mnohými uživateli již řadu měsíců tvrdě kritizován. Jak se však zdá, verze pro jablečný tablet už se blíží. 

S informací jako první přispěchal portál WABetaInfo, který se specializuje především na objevování novinek v betách aplikací či prozkoumávání různých kódů softwarů. Před nedávnem jsme se tak díky němu dozvěděli například i o Dark Mode, který se do WhatsApp chystá. Nyní se jim podařilo nejenže zjistit, že se na iPad chystá plnohodnotná aplikace WhatsAppu, ale dokonce i světu ukázat její prostředí přes screenshoty. Ty si můžete prohlédnou v galerii výše. 

Jak můžete sami vidět, prostředím aplikace připomíná mobilní verzi zkříženou s “iPadovým” Messengerem či Zprávami. Užít si tak budeme moci rozdělení obrazovky, kdy na jedné polovině budeme moci spravovat jednotlivá vlákna s kontakty a na druhé pak samotnou konverzaci. Na spodní straně pak samozřejmě nebudou chybět ikony pro hovory, nastavení či správu statusu. 

WhatsApp příchod aplikace uzpůsobené pro iPad zatím oficiálně nepotvrdil. Minimálně podle screenshotů to však vypadá, že by nemusel být daleko od jejího dokončení. Pokud tedy patříte i vy do skupiny, která po příchodu této “novinky” lačnila, šampaňské ještě raději nebouchejte. Nachladit byste jej ale už dát preventivně mohli. Od oficiálního oznámení nás totiž mohou dělit už jen hodiny či dny. 

Související články

Dnes nejčtenější