Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D Tvrzené sklo na iPhone PREMIUM je jedno z nejlepších ochranných skel, které můžete na svůj iPhone nalepit. Disponuje odolností 9H, zaoblenými kraji, oleophobickou vrstvou a je 0,3mm tenké. Velkou výhodou 3D Tvrzeného skla PREMIUM na novější iPhony je především podlepení, díky kterému se Vám nezanáší přední senzory prachem. Funkce FaceID, proximity senzoru či přední kamery tak zůstávají plně zachovány. Po nalepení skla skoro ani nepoznáte, že na displeji nějaké ochranné sklo nalepené je. Dokonale totiž kopíruje povrch displeje.

Kromě displeje iPhonu je ovšem nutné chránit i zadní stranu iPhonu. Jaký je ovšem ten nejlepší ochranný kryt na iPhone? Jedná se o velice subjektivní pocit, ale dle mého názor je ideální volbou klasický, průhledný, gumvý kryt. Průhledný kryt na iPhone žádným způsobem nezakrývá dokonalou práci designérů ze společnosti Apple. Navíc díky gumovému zpracování dokáže ochránit iPhone nejen proti poškrábání, ale i při menších nárazech a pádech.

Sleva 10% na celou objednávku + průhledný kryt na iPhone zdarma!

Pokud Vás kombinace 3D Tvrzeného skla PREMIUM a průhledného krytu zaujala, můžete jit nyní získat za opravdu jedinečnou cenu. Právě probíhá akce, při které můžete získat 10% slevu na celou objednávku z eshopu Tvrzenýsklo.cz a jako bonus, obdržíte průhledný ochranný kryt ZDARMA! Slevový kód: KRYT je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku následovně:

Nebudete-li si věřit na aplikaci Tvrzeného skla doma, využijte nalepení Tvrzeného skla ZDARMA přímo na kamenné prodejně. Ta se nachází nedaleko stanice Metra B – Anděl, na Praze 5. Kromě příslušenství můžete na prodejně využít například služeb iPhone Servisu na počkání, kdy Vám bude do 10 minut vyměněna baterie a do půl hodinky i displej.

3D Tvrzené sklo PREMIUM a další věci objednáte prostřednictvím tohoto přiloženého odkazu!

průhledný kryt na iPhone akce

Související články

Dnes nejčtenější