Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiové ochrany pro chytrá zařízení, nově nabízí několik verzí ochranných skel pro nejaktuálnější modely tabletů Apple iPad.

V nabídce naleznete ochranná skla pro nejnovější iPad Pro 11“ i 12,9“, a to jak ve verzi edge-to-edge, která chrání celou přední stranu tabletu, tak i ve verzi Privacy. Ta je vybavena speciálním filtrem, který zamezí nechtěným pohledům z okolí. Při použití tohoto skla totiž obsah na displeji zařízení uvidí pouze uživatel, který na něj hledí zpříma. Stejně tak jsou v nabídce i skla pro starší modely iPad Pro s rozměry displejů 9,7“, 10,5“.

Tablety se během posledních let prosadily jako zábavní zařízení v domácnostech. Především děti je pak testují z pohledu odolnosti na maximum. Cena za opravu jejich nejzranitelnější části, tedy displeje se například u nových iPadů Pro může vyšplhat do závratných výšin s ohledem na to, že jen cena samotného dílu přesahuje 15 000 korun. Proto se vyplatí na jejich dodatečné ochraně nešetřit a dopřát jim skla PanzerGlass. Jejich doporučená maloobchodní cena pro modely iPad Pro 11“ a 12,9“ je 1199 Kč, tedy zlomek ceny případné opravy displeje, během které navíc není možné několik dní zařízení používat. Firemní zákazníci, kteří své iPady neustále nosí v terénu pak uplatní skla s Privacy filtrem, která pomohou ochránit nejen tablet, ale i citlivá obchodní data. Skla z řady Privacy navíc disponují unikátní technologií CamSlider, která umožňuje uživateli podle potřeby zakrýt přední kameru zařízení.

Související články

Dnes nejčtenější