Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Při výběru ochranného tvrzeného skla pro váš iPhone je velice důležité předem vědět, co od tvrzeného skla očekáváte. Existuje hned několik druhů ochranných skel, které mohou a nemusí být právě tím, co hledáte a od tvrzeného skla očekáváte.

Klasické ochranné tvrzené sklo

Klasické ochranné tvrzené sklo pokrývá pouze rovnou část Vašeho displeje, je celé průhledné a ideálně se používá v kombinaci s nějakým odolnějším krytem, který chrání zároveň zadní, ale i přední stranu + boky iPhonu. Klasická skla se řadí mezi ty nejlevnější a zároveň jsou mezi uživateli nejvyhledávanějšími.

tvrzeny sklo tiskovka 5

3D ochranné tvrzené sklo (Classic)

Jedná se o ochranné tvrzené sklo, které je určené pro méně náročné, opatrnější uživatele iPhonů 6 a novějších (vyjma iPhonu SE), které již disponují zaobleným displejem a klasické tvrzené sklo by neochránilo displej až do kraje. Tento typ tvrzeného skla je vyrobený na zobrazovací ploše z tvrzeného skla o tvrdosti 9H a na nezobrazovací ploše je vybaven tenkým, přilnavým plastem, který chrání i již zmiňované kraje. Ideálním parťákem k tomuto ochrannému sklu je nějaký tenčí, spíše designový obal. Vhodné především pro uživatele, kterým padá iPhone z ruky sporadicky a mají sklo “pouze pro jistotu”.

tvrzeny sklo tiskovka 4

3D ochranné tvrzené sklo (s hliníkovým rámečkem)

O něco odolnější než verze “classic” a esteticky pro někoho mnohem přijatelnější ochranné tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem chrání Váš iPhone až do krajů. Velice snad se aplikuje a především verze s černým rámečkem vypadá velice elegantně!

tvrzeny sklo tiskovka 3

PREMIUM 3D ochranné tvrzené sklo

Jednoznačně nejodolnější, prémiové ochranné tvrzené sklo, které je 5x odolnější než v předešlích odstavcích zmiňovaná tvrzená skla. Je celé vyrobeno z vysoce odolného tvrzeného skla. Dokáže ochránit iPhone i před větším pádem či nárazem. Vyráběno je ve třech barevných variantách, Černá, Bílá a nově také Červená!

tvrzeny sklo tiskovka 1

Bonus na závěr pro čtenáře magazínu Letem Světem Applem

Pokud jste dočetli článek až sem, využijte slevového kódu LSA, díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku z eshopu Tvrzenýsklo.cz – Navíc, pokud se rozhodnete pro osobní vyzvednutí na prodejně, máte možnost využít aplikaci tvrzeného skla na Váš iPhone zdarma. V případě, že chcete mít zásilku co nejdříve doma, využijte možnosti platby kartou! (Také zdarma).

tvrzeny sklo tiskovka FB

Dnes nejčtenější

.