Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Prémiové 3D Tvrzené sklo s vánoční slevou a garancí doručení do Vánoce? Ano! Díky Vánoční slevě můžete prémiové 3D Tvrzené sklo zakoupit s 25% slevou, nalepením na prodejně zdarma.

Proč právě Prémiové 3D Tvrzené sklo?

Prémiové Tvrzené sklo je tím nejlepším, kterým můžete Váš iPhone ochránit. Dokonale pokrývá kompletně celý povrch displeje. Zasahuje i do zaoblených krajů, disponuje tloušťkou 0,3mm a nechybí ani oleophobická vrstva na povrchu. Na novější iPhonu (iPhone X, iPhone XS, iPhone XS MaxiPhone XR) dokonale kopíruje displej, takže po nalepení ani nepoznáte, že na displeji nějaké Tvrzené sklo nalepené máte. Výhodou je také vylepšení, díky kterému se u těchto modelů nemusíte obávat zanesení prachem FaceID a přední kamery. Tvrzené sklo je v tomto místě podlepeno tak, aby se do něj ani smítko nedostalo.

Výhodou prémiového Tvrzeného skla je také velice snadná aplikace. Nalepení skla na displej iPhonu zvládne opravdu každý z pohodlí domova. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete se zastavit na kamenné prodejně a nechat si sklo zdarma na iPhone nalepit. Rozhodnete-li se pro aplikaci skla v pohodlí domova, využijte čistících hadříků. Čistící hadříky jsou součástí každé krabičky s Tvrzeným sklem. Pro inspiraci, jak správně Tvrzené sklo nalepit se můžete podívat na přiložené video:

Prémiové 3D Tvrzené sklo s vánoční slevou

Během Vánočních svátků můžete získat Prémiové 3D Tvrzené sklo za jedinečnou cenu! Za tuto cenu nebylo možné prémiové sklo získat během celého roku. Pokud využijete slevového kódu: VANOCE2019, který uplatňujete v prvním kroku nákupního košíku, získáte 25% slevu na celou objednávku. Prémiové 3D Tvrzené sklo Vás tak vyjde na pouhých 449 korun.

Prémiová Tvrzená skla na iPhone můžete koupit zde!

Garance doručení do Vánoc!

Navíc se nemusíte obávat, stále je zde garance doručení do Vánoc. Pokud jste z Prahy, můžete využít speciálního kurýra, díky kterému je možné doručit i objednávky, které budou vytvořeny i 23.12. po celé Praze!

Prémiové 3D Tvrzené sklo pro iPhone
Prémiové 3D Tvrzené sklo pro iPhone

Související články

Dnes nejčtenější

.