Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech jsme vás mnohokrát informovali o připravované druhé generaci oblíbeného iPhonu SE. Začaly unikat podrobnosti o tom, jak by mohlo zařízení, na které příznivci menších smartphonů, netrpělivě čekají. Apple zřejmě vsadí na displej přes celou přední stranu, tím pádem by odstranil tradiční Home Button a Touch ID by nahradil systém Face ID. Stejně jako u iPhonu X, tak i iPhone SE 2 by disponoval výřezem v horní části obrazovky, který by obsahoval potřebné senzory.

Světlo světa spatřil další únik, tentokrát začala na internetu kolovat fotografie s tvrzeným sklem pro iPhone SE 2 vedle tvrzeného skla pro iPhone X. Pokud je tvrzené sklo opravdu pro iPhone SE 2, znamenalo by to, že skutečně druhá generace malého jablečného telefonu se pochlubí podobným designem, jako má prémiový iPhone X. Ovšem je vidět, že výřez na iPhonu SE 2 bude o poznání menší než na iPhonu X. Není to poprvé, co se objevil iPhone SE 2 s výřezem. Před nedávnem výrobce příslušenství Olixar tvrdil, že iPhone SE 2 dostane design inspirovaný iPhonem X.

Podle všeho by měl být výřez široký pouze 1,87 centimetru, což je zhruba polovina šířky výřezu na iPhonu X. Apple se však údajně ještě rozhoduje, jak nakonec bude iPhone SE 2 vypadat. Menší šířka však nejspíš implementaci Face ID nezabrání. V minulosti jsme totiž slyšeli zvěsti o tom, že chce Apple celou technologii značně zmenšit.

Líbil by se vám iPhone SE 2 s designem iPhonu X?

DekzWY6VMAEsgdw
iPhoneSE2-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.