Zavřít reklamu

Další den a další rozvíření vody ohledně podoby dost možná chystaného iPhonu SE 2. Včera jsme informovali, že společnost Olixar chystá krycí skla pro nový model iPhonu, objevily se tedy opět spekulace ohledně vzhledu telefonu. Dnes Olixar na maloobchodním webu MobileFun začal přijímat předběžné objednávky na kryty iPhonu SE 2.

Nový model na renderovaném snímku na první pohled disponuje skleněnými zády, což jistě evokuje vidinu bezdrátového nabíjení, jako je tomu u modelů iPhone 8/8 Plus a iPhone X. Dále si můžeme všimnout edge-to-edge displeje známého ze současné vlajkové lodi a mírně povyrostlého fotoaparátu.

Podobně jako včera je nutné brát tyhle informace se značnou rezervou. Pokud bude nový iPhone SE 2 skutečně oznámen, bude nejspíš disponovat technologií Face ID, což by však mohlo výrazně zvýšit jeho cenu.. Na renderovaných snímcích naopak nenaleznete klasické Touch ID.

Bude tedy nakonec vypadat iPhone SE 2 takto?:

Žádná společnost kromě Applu ale nemá o podobě finálních produktů informace, proto bude jistě lepší s designem na renderovaných snímcích spíše nepočítat. Tak či onak, Olixar dnes zveřejnil na interentových stránkách MobileFun předobjednávky na gelové kryty Flexshield iPhone SE 2018 ve čtyřech různých barvách za cenu 6.80€.

Takhle vypadají kryty společnosti Olixar. Kryt si můžete na stránkách MobileFun předobjednat i Vy:

iPhone SE patří mezi uživateli Applu mezi nejoblíbenější modely. Cestu si k němu nalezli hlavně ti, kteří razí cestu menších displejů a zároveň chtěli ušetřit pár tisíc. Kritiku si vysloužil převážně za neinovativní design, který byl totožný s iPhonem 5, jenž byl představen 4 roky před iPhonem SE. Na druhou stranu je to právě tento klasický hranatý design, který k němu mnoho zákazníků stále přitahuje.

SEgold3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Související články

Dnes nejčtenější