Objevily se první reálné záběry chystaného iPhonu SE 2

Minulý týden obletěly svět velmi zajímavé informace o tom, že Apple pracuje na druhé generaci kompaktního iPhonu SE. Tím by bezesporu potěšil všechny, kteří si nemohou zvyknout na velké a po bocích zakulacené jablečné telefony, které začal Apple v posledních letech vyrábět. Tušíte však, jak by mohl takovýho iPhone vypadat?

Na čínské obdobě amerického Twitteru, síti Weibo, se objevily velmi zajímavé záběry, které by měly zachycovat reálný iPhone SE 2. Ačkoliv nemůžeme v tuto chvíli potvrdit pravost stoprocentně, je docela možné, že se skutečně o iPhone SE 2 jedná. Jablečná společnost by jej totiž měla představit již zhruba za měsíc, takže je jasné, že výroba těchto telefonů již běží, což s sebou samozřejmě přináší různé úniky. Na podrobnou galerii, která zachycuje telefon z videa, se můžete podívat pod tímto odstavcem.

Jak můžete sami vidět, iPhone SE 2 dostal skutečně skleněná záda, která mu umožní po vzoru loňských iPhonů bezdrátové nabíjení. Záda tohoto modelu se celkově velmi loňským modelům podobají. Čočka fotoaparátu u tohoto telefonu je však zapuštěna do těla, díky čemuž se nebude telefon po položení na záda viklat.

Zajímavé je, že telefon má na spodní straně klasický 3,5mm jack konektor pro zapojení sluchátek. Ten měl však podle zpráv z minulých dnů zmizet, díky čemuž by se iPhone SE 2 s ostatními telefony v jablečné nabídce skvěle sjednotil. Apple se ale pro jeho zachování nejspíše přeci jen rozhodl, takže i v dalších letech bude minimálně jeden iPhone v nabídce kompaktní s klasickými drátovými sluchátky bez nutnosti redukce.

Jak už jsme psal ve druhém odstavci, je těžké říci, zda je na záběrech natočen skutečný iPhone SE 2 či nikoliv. Pokud by však Apple opravdu své druhé generaci tohoto oblíbeného telefonu vnukl tento design, určitě bychom se na něj nezlobili. Sklo totiž iPhonům rozhodně sluší.

iPhone SE 2

| | Zdroj
11
Leitz

Diskuze

  Mne v 5S a SE chýba jediná vec a tou je výškomer. Kvôli tomu som na 6S, ktorého veľkosť mi ale nesedí. Nie, nebehám po schodoch ale občas sa flákam po prírode a je fajn, keď mám cez Endomodno zaznamenané aj nadmorské výšky, prípadne prekonané prevýšenia a podobne. Rozmer mne osobne sedí viac SE ako 6S/7/8/X

  Reagovat

  No, GPS souřadnice jsou jaksi samy o sobě i s nadmořskou výškou, ne? Stačí tedy použít správný nástroj a nepotřebuješ „pseudovýškoměr“ v mobilu. 😉

  Reagovat

  Ak je taká appka, budem rád, pokojne aj platená. Tých pár, čo som vyskúšal, mi info o výške neposkytovalo. 🙁
  Poraďte!

  jakákoli mapa (Seznam – stopař, Google, atd.), jakákoli navigace, Google Eatrh, My Altitude, Height Finder, Travel Altimeter, ALT Meter, GPS logger, Moves, Routie, Nike+ Run Club atd. atd., pár vteřin s použitím googlu 🙂

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz