Zavřít reklamu

IKEA dnes oficiálně potvrdila brzký příchod reproduktorů Symfonisk. Ty budou představeny již příští měsíc při příležitosti milánského veletrhu nábytku, která se bude konat od 9. do 14. dubna. S IKEA na reproduktorech spolupracovala firma Sonos, která je ve světě reproduktorů proslulá svými kvalitními produkty. Kvalita reproduktorů Symfonisk je tak prakticky zaručena.

Bohužel jsme se dosud nedočkali zveřejnění jakýchkoliv podrobností a jak to tak vypadá, na závěrečnou podobu si budeme muset počkat až do finálního představení. Výrobci nábytku tím pádem na oficiálním představení skutečně záleží a všemi silami se snaží, aby nedošlo byť jen k sebemenšímu úniku jakýchkoliv informací. Z dnešní tiskové zprávy je navíc patrné, že se v budoucnu máme ještě na co těšit. IKEA totiž dle svých slov touží spojit elementy zvuku a světla do jednoho a přinést tak další, zcela inovativní produkty. Dubnová produktová řada by však měla být „jen“ kombinací reproduktorů Sonos a série produktů s názvem Trådfris, které slouží především pro chytrou domácnost. Připravovaný reproduktor by mohl být jistým způsobem použitelný i jako samostatný nábytek, díky čemuž bychom mohli mít například poličku a reproduktor v jednom.

Jako HomePod reproduktor Symfonisk vypadat rozhodně nebude:

Produktová řada Symfonisk poprvé spatří světlo světa již 9. dubna při příležitosti výše zmiňovaného veletrhu, který trvá celých 5 dní. Snad tedy naplní novinka očekávání a bude se těšit alespoň takové oblibě, jaké se těší ostatní „smart“ hračky tohoto švédského nábytkářského giganta. Vlastníte doma něco z IKEI a jste případně s těmito produkty spokojení?

Související články

Dnes nejčtenější