Zavřít reklamu

Je tomu jen pár dní, co se na světlo světa dostaly první informace o tom, že se představení dalšího modelu Apple Watch dočkáme i letos. První detaily o těchto smartwatch nyní prozradil analytik Ming-Chi Kuo, jehož zdroje se v minulosti ukázaly jako jedny z nejpřesnějších. 

Analytik příliš mnoho zpráv o novém modelu zatím bohužel nemá. Podařilo se má však zjistit alespoň to, že se letos do nabídky navrátí keramické verze Apple Watch a to možná i s mírně upraveným tělem. Tento materiál Apple u svých hodinek naposledy použil u Series 2, které prodával jakožto model Edition za 1299 dolarů. S příchodem Series 3 však začal vsázet pouze na hliník a ocel, čehož se přidržel i u modelů ze Series 4. Ve světě se však ozývají již poměrně dlouho hlasy žadonící o návrat keramiky, která byla nejen vysoce odolná, ale navíc i na pohled luxusní. Je tedy možné, že Apple tato volání konečně vyslyší a keramické hodinky opět do své nabídky navrátí. 

Loňské Apple Watch můžete koupit jen v hliníkové a ocelové verzi:

Skvělou zprávou je i to, že Apple dle Kua u nových Apple Watch Series 5 zpřístupní EKG daleko většímu množství zemí, jelikož již bude mít pravděpodobně opatřenu spoustu povolení k bezproblémovému zahájení prodejů. Kdy Apple tuto funkci nabídne i u Series 4, která EKG senzorem též disponuje a dle jeho slov měla být zpřístupněna později, však Kuo neprozradil.

Doufejme, že se tedy Kuovy zdroje v ničem nepletou a my se letos skutečně dočkáme jak keramických Apple Watch, tak i zpřístupnění EKG jak skrze Series 5, tak i přes softwarový update Series 4. Jasněji by mohlo být v několika následujících týdnech, kdy začnou podobné spekulace vyplouvat na povrch čím dál častěji. 

Apple Watch 2 koncept FB

Související články

Dnes nejčtenější