Zavřít reklamu

Dnes ráno jsme vás na našem webu informovali o blížícím se příchodu druhé generace AirPods a nabíječky AirPower, který prorokují zdroje portálu MySmartPrice. Že jsou AirPods za dveřmi nyní nezávisle na MySmartPrice potvrdil i další zdroj – tentokrát asijský portál DigiTimes. Jeho zdroje však prozradily mnohem více. 

Kromě AirPods 2, které mají dorazit podle DigiTimes v první polovině letošního roku, potvrdily zdroje i příchod nových iPadů a později v letošním roce i Apple Watch Series 5. Jaké funkce však chytré hodinky přinesou navíc oproti nynějším “čtyřkám” je v tuto chvíli bohužel nejasné. Nicméně se spekuluje nad přidáním dalších vylepšení pro monitorování zdraví jako například neinvazivní měření cukru v krvi. To údajně Apple již řadu let vyvíjí a testuje, avšak k jeho použití do hodinek se ještě neodhodlal. 

Líbily by se vám Apple Watch s kulatým displejem?:

Léty prověřená kvalita

Zdroje poodhalily i jedno z dalších tajemství chystaných iPhonů a to sice výrobce jejich procesoru.  Tím se stejně jako v několika uplynulých letech znovu stane TSMC, které je s Applem již na všem důležitém domluvené a jen čeká, až mu dá k jejich výrobě zelenou. Procesory A13 vyrobí společnost stejně jako v loňském roce 7nm technologií, avšak v tuto chvíli bohužel nevíme, jak výrazný výkonnostní nárůst u nich lze očekávat. Jejich produkce by se měla pozvolna rozběhnout ve druhém čtvrtletí letošního roku a postupně se zvyšovat až do září, kdy Apple nové iPhony světu představí. 

A na jaký produkt se z letošní chystané úrody těšíte nejvíce vy? Jsou to nové AirPods či Apple Watch, nebo jste nejvíce zvědaví, jakým směrem se bude ubírat iPhone či Mac? Dejte nám vědět do komentářů. 

Související články

Dnes nejčtenější