Zavřít reklamu

O březnové konferenci Applu, na které bychom se měli dočkat představení nové generace sluchátek AirPods, iPadů a dalších informací o bezdrátové nabíječce AirPower, je v posledních týdnech slyšet skutečně hodně. Očekávání jsou totiž skutečně velká a natěšenost fanoušků Applu snad ještě větší. Tu včera ještě více rozdmýchala zpráva řeckého Apple portálu, kterému se podařilo dle svých slov od důvěryhodných zdrojů zjistit datum zahájení  předobjednávek a prodejů nových produktů. S poměrně nečekanou zprávou poté dnes v noci přišel i portál BuzzFeed.

Zdroje BuzzFeedu tvrdí, že se Apple chystá uspořádat 25. března v Divadle Steva Jobse speciální konferenci, na které představí své nové služby – pravděpodobně tedy streamovací platformu, “Netflix pro časopisy” a možná i předplatné pro mobilní hry či různé balíčky sdružující více služeb do jednoho celku s výhodnější cenou. Velmi zajímavé však je, že dle zdrojů na tomto eventu Apple nepředstaví žádnou z hardwarových novinek, což je v přímém rozporu s prakticky všemi zprávami z minulých týdnů.

Dočkat bychom se mohli i představení nového iPodu touch:

V tuto chvíli je samozřejmě velmi těžké říci, kde přesně je pravda. V úvahu ale připadá například to, že je Apple přesvědčen o tom, že má pro svět skutečně velké množství novinek, které raději “rozkouskuje” do dvou keynote, přičemž jedna se zaměří na hardware a druhá zase na software, respektive služby. Těžko však říci, jestli by Applu stačil mezi těmito událostmi “jen” zhruba týden, jelikož dle Řeků proběhne představení velmi pravděpodobně v týdnu od 18. do 22. března. Na druhou stranu by si však kalifornský gigant mohl tento malý rozestup právě díky tomu, že druhá keynote proběhne de facto u něj doma – tedy v Divadle Steva Jobse – dovolit. 

Uvidíme, jak se tedy celá situace nakonec vyvine. Do začátku března totiž stále zbývají více než dva týdny, ve kterých se může lecco stát. Jasno tak budeme ve finále mít až poté, co Apple rozešle na svůj event pozvánky. 

Apple Park

Dnes nejčtenější

Další články