Zavřít reklamu

Na představení druhé generace sluchátek AirPods čeká spousta jablíčkářů jako na smilování. Podle úniků informací z posledních týdnů to však vypadá, že jejich představení skutečně za dveřmi. Jako nejpravděpodobnější termín jejich premiéry totiž valná většina zdrojů označuje letošní jaro, konkrétně pak druhou polovinu března. Právě v tento měsíc totiž Apple v minulosti pořádal své konference, na kterých představoval první várku nových produktů pro daný rok a ani letošek by neměl být výjimkou. Kromě AirPods 2 se tak mají v březnu představit i dva nové iPady spolu s nabíječkou AirPower, která si svou premiéru sice odbyla již na podzim roku 2017, na uvedení na pulty obchodů však čeká dodnes. Díky řeckému portálu iphonehellas.gr toho však ode dneška víme ještě o poznání více.

Řekům se podařilo dle svých slov od spolehlivých zdrojů z dodavatelského řetězce Applu zjistit, že start předobjednávek nových produktů – tedy AirPods 2, AirPower a iPadů – je naplánován na pátek 22. března. První šťastlivci pak novinky obdrží o týden později, tedy v pátek 29. března. S ohledem na zahájení předobjednávek a termíny konání březnových keynote v minulosti je tak prakticky jasné, že si první letošní představení jablečných produktů užijeme v týdnu od 18. do 22. března. Pátky však Apple keynote zpravidla nepořádá a ani pondělky se neřadí mezi dny, které by k prezentaci novinek často využíval.  Počítejme tedy spíše s 19. až 21. březnem. 

Jakou cenu by musel Apple u AirPower nastavit, aby pro vás byla tato nabíječka zajímavá? :

V tuto chvíli samozřejmě nelze se stoprocentní jistotou informace pocházející z Řecka potvrdit. Zdroj se však v minulosti ukázal již několikrát jako vcelku spolehlivý a jím prozrazená data navíc dávají s ohledem na prodejní strategii Applu smysl, takže z nich lze víceméně vycházet. Na potvrzení tohoto termínu ze strany Applu si však budeme muset ještě pár týdnů počkat. Kalifornský gigant totiž rozesílá pozvánky na své prezentace zhruba týden až čtrnáct dní před jejich konáním. Jasno bychom tak mohli mít asi za měsíc. 

Související články

Dnes nejčtenější