Zavřít reklamu

V neděli 10. února dojde k předávání cen Grammy, na které se západní pobřeží Spojených států začíná patřičně připravovat. Akce se bude konat v aréně Los Angeles Staples Center. K její propagaci spustila služba Apple Music zajímavou reklamní kampaň, v které ukazuje na billboardech umístěných na hotelu Figueroa Memoji nominované interprety.

Hotel, na kterém jsou umístěny zmiňované billboardy, se nachází pouze jednu ulici od arény Staples Center. Přestože jsou reklamní poutače umístěny po celém městě, právě tyto tři dokáží kolemjdoucí nejvíce oslovit a rozhodně svým designem zaujmou. Samotné nominované celebrity si tento krok ze strany Applu velmi váží a dané Memoji na svých twitterových účtech hodnotí velmi kladně.

Memoji Apple představil světu spolu s příchodem iOS 12. Fungují na principu klasických Animoji, tedy díky TrueDepth, která snímá naší tvář a dokáže tak Memoji rozhýbat. Tato reklama rozhodně není první, kdy Apple vsadil právě na tuto jejich přelomovou technologii a jak se zdá, opět sklízí úspěch.

A kdo se na daných memojis vůbec nachází? Jedná se o zpěváka Shawna Mendese, který byl nominován v kategorii skladba roku (In My Blood) a nejlepší pop-vokální album (Shawn Mendes). Další propagovanou osobou je Ariana Grande, která se taktéž dočkala dvou nominací. První za nejlepší popový výkon (God Is A Woman) a v kategorii nejlepší pop-vokální album (Sweetener). Poslední je Kacey Musgraves, která se dočkala hned čtyř nominací, a to v kategorii album roku (Golden Hour), nejlepší výkon v žánru country (Butterflies), nejlepší country skladbu (Space Cowboy) a nejlepší country album.

Dnes nejčtenější

Další články