Zavřít reklamu

Produkty z dílny Applu jsou celosvětově považovány za vysoce bezpečné, ne-li dokonce nejbezpečnější, ke kterým se může běžný smrtelník dostat. Toho si je kalifornský gigant velmi dobře vědom a tak začal o tento fakt opírat i svůj marketing. V sobotu ve večerních hodinách totiž umístil obří billboard s tématikou bezpečnosti přímo do centra Las Vegas, ve kterém již zanedlouho odstartuje veletrh CES. Přestože se Apple veletrhu neúčastní, nalezneme na něm jeho konkurenty, kteří si se soukromím svých spotřebitelů až tolik hlavu nelámou, respektive není pro ně až takovou prioritou jako pro Apple.

Na billboardu nalezneme záda jablečného telefonu a nápis „Co se stane ve vašem iPhonu, zůstanu ve vašem iPhonu“, v čemž můžeme vidět určitou referenci na velmi známou hlášku – „Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas“. Jeho součástí je taktéž odkaz na stránku Applu, která je věnována přímo bezpečnosti jeho produktů. Ta obsahuje stručné vysvětlení, jak kalifornský gigant nakládá se soukromím svých uživatelů a například fakt, že data z Face ID nebo Touch ID nikdy neopustí telefon a nejsou ukládána na serverech Applu nebo iCloudu.

Prohlédněte si fotografie zmiňovaného billboardu v galerii:

V současné době není vůbec jasné, zdali se Apple rozhodne rozšířit svou kampaň i mimo Las Vegas. Přestože se v posledních měsících společnost potýká s ostrou kritikou a propadem hodnoty, nezdá se, že by se chystala přehodnotit své vize a například bezpečnost mírně upozadit. Právě ta je totiž mnohdy důvodem, proč se lidé obracejí na výrobky z jeho dílny a nedají na ně dopustit.

las-vegas-apple-billboard-fb

Dnes nejčtenější

.