Zavřít reklamu

Říká se, že když většina z nás byla dětmi, tak jsme uměli pouze jíst písek, kdežto děti v dnešní době umí s nadsázkou sestrojit telefon. Příkladem nám může být malá holčička Beau, která díky znalosti nejnovější technologií zachránila život své těhotné mamince, která upadla do bezvědomí poté, co se potýkala s ranní nevolností, která se může při těhotenství projevit.

Zachránit život můžete jak iPhonem 6s, tak iPhonem XS:

Jakmile matka upadla do bezvědomí, Beau ani chvíli neváhala a zavolala pomocí hlasové asistentky Siri záchrannou službu. Beau po spojení s operátorem oznámila: „Moje maminka je nemocná…“ Mezitím se matka z bezvědomí probudila a potvrdila svou adresu, avšak po několika sekundách upadla opět do bezvědomí. Beau i přesto zachovala chladnou hlavu a poslouchala operátora, který ji radil, jak se o matku postarat, dokud nepřijede sanitka. Zavolání záchranné služby pomocí Siri prý Beau viděla v televizi a úspěšně se ji to povedlo přenést do reality.

Beau za svůj hrdinský čin dostala odměnu v podobě školní návštěvy maskota záchranné služby Jacka, včetně záchranného týmu. Po krátké přednášce si každý odnesl certifikát a balíček se sladkostmi. Příběh Beau naprosto skvěle dokazuje, jak je důležité, aby děti znaly svou adresu. Nikdy totiž nevíte co se může stát – rozhodně tím nechci pro vás nic přivolávat, ale pokud by nedejbože došlo k nějakému neštěstí, je to dost možná právě vaše dítě, kdo vám může zachránit život.

4leta_holka_zivot_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější