Zavřít reklamu

V posledních dnech se na iPhone XS a XS Max valí jedna kritika za druhou. Nejprve jsme zjistili, že oprava iPhonu XS Max vás bude stát stejně jako koupě iPhonu 8, poté se na internetu začaly objevovat stížnosti uživatelů na špatnou rychlost internetového připojení. Dnešní zpráva zase mluví o tom, že obě vlajkové lodi jsou na tom s výdrží baterie v některých aspektech hůř něž iPhone X.

Apple na Keynote tvrdil, že iPhone XS vydrží o 30 minut déle oproti iPhonu X, XS Max dokonce o 90 minut déle. Pravda je však někde jinde. Při testu byl na obou modelech nastaven jas na úroveň 150 nitů s vypnutím automatického jasu i True Tone. Telefony během testu procházely webové stránky. iPhone XS vydržel při tomto nastavení 9 hodin a 41 minut, XS Max 10 hodin a 38 minut. Větší model tedy výrazně převyšuje průměr v této kategorii, který je 9 hodin a 48 minut, avšak i tak zaostává za iPhonem X. Ten vloni při stejném testu vydržel 10 hodin a 49 minut!

V galerii můžete vidět, že z aktuálních telefonů jsou ty jablečně například až za Samsungem Galaxy Note 9 (11 hodin a 26 minut) či vítězem Huawei P20 Pro, který má na prvním místě obrovský náskok se svými 14 hodinami a 13 minutami. Samozřejmě výdrž se odvíjí od toho, co přesně na telefonu děláte a jak jej máte nastavený. Pro prohlížení webu Applu uvádí výdrž až 12 hodin u iPhonu XS a až 13 hodin u XS Max. Slovo „až“ tam tedy není náhodou. Pokud jste pořídili některý z nových modelů, jaké jsou vaše pocity z výdrže baterie?

iPhone-woman-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější