Zavřít reklamu

S blížícím se představení nových produktů se na internetu objevují stále další a další úniky, které nám chystané novinky odhalují se solidním předstihem a jinak tomu není ani dnes. Na portálu ShashLeaks se totiž objevily tři fotografie nejlevnějších letošních iPhonů, které zatím pracovně označujeme jako iPhony 9. Ty by měly zákazníky zaujmout jak svou nižší cenou, tak i mnoha barevnými provedeními, ze kterých by si měl každý zákazník vybrat svého favorita. A právě další barevné varianty únik fotografií odhalil. 

Chystaný iPhone 9 jsme měli v minulosti možnost vidět na reálných fotografiích jen v černé a bílé variantě, které korespondují s odstíny loňských iPhonů X. Nové fotky však odhalují iPhone 9 i ve slušivé červené, kterou můžeme znát z PRODUCT (Red) iPhonů 8 a 8 Plus, a zcela nové tmavě modré variantě. Červené iPhony Apple představil před pár měsíci skrze tiskovou zprávu a okamžitě jimi zaujal. Oproti iPhonům 7 totiž u nich zvolil černý předek, který je v kombinaci s červeným sklem skutečně luxusní. Modrých iPhonů jsme se naposledy dočkali v roce 2013 při příchodu iPhone 5C.

Jak se vám iPhone 9 v červené líbí? Nám moc: 

Tak co, kolik z vás by po takto obarvené “devícte” sáhlo? Vsadím se, že vás málo nebude. Otázkou ale zůstává, zda bude možné zakoupit červenou verzi hned při startu prodejů, či si budeme muset jako v předešlých letech počkat na oznámení této limitované edice na podporu boje proti AIDS. Nicméně vzhledem k tomu, že bychom se měli v případě iPhonu 9 dočkat možná až šesti barevných variant, je vcelku pravděpodobné, že by právě červená mohla dorazit ihned při startu. V případě tmavě modré je to pak prakticky jisté.

Co se týče ceny tohoto krasavce, nad tou zatím visí otazníky. Včerejší zprávy z německých zdrojů sice tvrdí, že by měla začínat na ceně nynějšího iPhonu 8 (tedy u nás 20 990 korun), na potvrzení si ale budeme muset samozřejmě ještě pár dní počkat. 

iphone 9 red fb

Dnes nejčtenější

.