Zavřít reklamu

Ačkoliv prodává jablečná společnost nový iPhone X teprve necelý týden, na internetu se již začínají objevovat první dílka, která ukazují, v čem tkví jedna z jeho nejsilnějších vlastností. Z téměř dokonalého fotoaparátu totiž nejsou nadšeni jen běžní uživatelé, ale i profesionální fotografové či kameramani.

Úvodem tohoto odstavce vás musím varovat, že pokud ještě nejste po snídani či svačině, minifilm, o kterém tento článek je, vám nejspíš úplně dobře neudělá. Pojednává totiž o světově proslulé pařížské kuchařce Elise Lapinteur, která vám odtajní zákoutí své práce. Ocitnete se v kuchyni prvotřídní restaurace, ve které se dá přirovnat příprava jídla skoro až k magickému rituálu. Hlad a chuť, který vás po shlédnutí tohoto minifilmu popadne, je proto téměř zaručen.

Jak můžete vidět, záběry točené iPhonem X jsou prakticky dokonalé. Ať už se jedná skvěle zachycené prosévání mouky, zdobení talíře čokoládovou polevou či mistrovsky stabilizované a ostré záběry z tržnice či lednice, vše je pastva pro oči. S tím však duo Ryan Earl a Nick Arcivos tak trochu počítali. Za sebou už totiž mají dva podobné filmy točené výhradně iPhonem, které sklidily též solidní úspěch. Filmem Made in Paris, jak se kulinářská poezie natočená iPhonem X nazývá, však posunuli své hranice zase o kus dál.

Zde je pár fotek ze zákulisí natáčení:

A jaký je váš názor na kameru iPhonu X? Vnímáte ji také jako prakticky dokonalou, či ji považujete spíše za doplněk telefonu a pro fotografie či videa zvolíte klasickou zrcadlovku? A je podle vás vůbec možné posunout už tak vysoko nastavenou laťku kvality fotoaparátu ještě o něco výš? Povězte nám to do komentářů.

shortfilm

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.