Zavřít reklamu

V posledních dvou týdnech se objevilo hned několik renderů o spekulovaném iPhonu 8, který by měl přinést 5,8palcový OLED displej. Důvodem, proč jsme viděli už několik návrhů designu je zřejmě fakt, že Apple testuje několik variant svého nadcházejícího telefonu. Dva z těchto návrhů disponují hliníkovým tělem, vertikální kamerou se dvěma objektivy a tajemným otvorem na zádech pod logem Apple.

Nyní se objevil render zadního krytu iPhonu s podobnou konstrukcí, který poskytuje jasnější pohled na design iPhonu 8. Vytvořil ho člověk s přezdívkou bro.king (jeho Instagram) a zakládá se na předešlých únicích. Tělo je vyrobeno ze stříbrného hliníku, s čtvercovým designem, který připomíná spíše iPhone 5 než zaoblenější tvary nejnovějších iPhonů. Podrobnosti o rozměrech autor neuvádí, ale schéma pravděpodobně vycházejí z předpokládaných rozměrů. Zařízení měří na výšku 149,5 mm a na šířku 72,5 mm, což jej dělá o něco větší než iPhone 7 (138,3 mm x 67,1 mm).

V souladu s mnohými spekulacemi render ukazuje fotoaparát s vertikální dvojitou čočkou, o níž se říká, že ji Apple zavádí pro lepší kvalitu fotografií a pravděpodobně pro rozšířenou realitu. Nejpozoruhodnější je ale kruhový výřez pod logem Applu.  Mělo by se jednat o snímač otisků prstů Touch ID. Zřejmě jde o variantu, kdy se Applu nepovedlo integrovat Touch ID pod displej iPhonu. Je ale také možné, že výřez je určen pro bezdrátové nabíjení.

Spekulace uvádějí, že Apple bude do iPhonu 8 implementovat bezdrátové nabíjení a nejnovější informace naznačují, že nejspíše bude použito indukční nabíjecí místo bezdrátového nabíjení na větší vzdálenost, které ještě není dostatečně spolehlivé.

Video z kanálu EverythingApplePro:

iphone_8_render FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější