Zavřít reklamu

Během včerejšího večera na mě na Facebooku najendou vyskočila reklama na Air Case, o kterém prodejce tvrdí, že se jedná o nejtenčí obal s externí baterii pro iPhone, který je na trhu. Nutno podotknout, že ze samotných obrázků skutečně Air Case působí velmi subtilním dojmem a je rozhodně výrazně tenčí než originální obal od Applu. Samotný obal totiž k tloušťce telefonu přidá pouze 3,8mm, což je skutečně „nic“ v provnání s tím, o kolik vzroste kapacita baterie. Air Case je navíc k dispozici pro iPhone 6/6s s kapacitou 2 600MaH, pro iPhone 6/6S Plus s kapacitou 3600mAh, pro iPhone 7 s kapacitou 3000mAH a v neposlední řadě také pro iPhone 7 Plus s kapacitou 4000mAh.

Obal tedy jak již víme zvětší telefon na tloušťku jen o 3,8mm a přidá mu na váze pouhých 75 gramů. Nabíjení samotného obalu pak probíhá pomocí micro-usb portu a z obalu se pak pomocí lightningu nabíjí samotný telefon. K dispozici je obal ve zlaté, rose gold, bílé a černé barvě a to proč o něm píšeme není fakt, že je extrémně tenký, dokáže znásobit výdrž vašeho telefonu a ještě jej ochrání. To proš o něm pšíeme je fakt, že i s poštovným přímo do ČR/SR vás bude obal na iPhone 7 stát pouze 675Kč a to včetně poštovného! My s Danem jsme si již dva kousky objednali a nyní budeme muset 4-6 týdnů počkat až nám dorazí. Akce však končí již za pár dní a proto o obalu píšeme bez toho, aniž bysme jej měli otestovaný.

Pokud však chcete jít do stejného „risku“ jako my, pak si jej nyní můžete za 23 dolarů koupitp římo na odkazu níže a navíc, pokud zadáte jako slevový kupón „loya10“, získáte slevu 10 procent na vaši objednávku a cena obalu včetně poštovného pak bude skutečně jen 675Kč. Jen upozorňuji, že s eshopem nemáme žádné zkušenosti a tento článek neobsahuje žádný affiliate odkaz a obal jsme ještě neměli možnost testovat, pouze nám připadá nabídka eshopu jako skutečně velmi lákavá a proto jsme se o ni s vámi chtěli podělit.

air case

Související články

Dnes nejčtenější

.