Zavřít reklamu

Spekulace okolo nadcházejícího iPhonu se objevují jako houby po dešti. Je to poněkud zvláštní, vezmeme-li v potaz, že ještě ani neskončil listopad, ale když už se na webu objeví, nesmíme vás o ně ochudit. Opět se ozval analytik Ming-chi Kuo a nyní by se svými předpoklady a predikcemi mohl potěšit nejednoho fanouška jablečných telefonů. Podle Kuových předpokladů to příští rok totiž bude tak, že Apple zlevní klasické varianty svých telefonů, tedy iPhone ve 4,7″ a 5,5″ velikosti. Měl by je tak přiblížit zájemcům, kteří nechtějí (nebo nemají na) high-endový telefon. 

Většina spekulací, týkající se iPhonu 2017 (jakkoliv se bude vlastně jmenovat), počítá se třemi modely. Dva klasické, které nabídnou 4,7″ a 5,5″ velikost a klasický LCD panel. Následně pak prémiový model, který dostane duální kameru s duální optickou stabilizací, 5,1″ (nebo 5,2″) OLED displej, Touch ID zabudované do displeje a tak dále. Tento vrcholný model bude hlavní vlajkovou lodí a měl by se prodávat za standardní cenu.

Naopak modely s LCD displeji by měly zlevnit, čímž by se staly dostupnými pro větší část trhu. Podle Kua je tedy možné, že Apple bude prodávat zároveň jak iPhone 7s (ve formě těchto dvou modelů), tak iPhone 8 (s OLED panelem atd.). Výhradním výrobcem OLED iPhonu by měl být Foxconn, zatímco „klasické“ iPhony bude vyrábět Pegatron.

iphone-7-jet-black-vs-black-fb

Zdroj: Appleinsider

Související články

Dnes nejčtenější

.