iStores.sk
iStores.sk

Chystaný 4,7″ a 5,5″ iPhone bude levnější, než jsou nyní současné modely

Spekulace okolo nadcházejícího iPhonu se objevují jako houby po dešti. Je to poněkud zvláštní, vezmeme-li v potaz, že ještě ani neskončil listopad, ale když už se na webu objeví, nesmíme vás o ně ochudit. Opět se ozval analytik Ming-chi Kuo a nyní by se svými předpoklady a predikcemi mohl potěšit nejednoho fanouška jablečných telefonů. Podle Kuových předpokladů to příští rok totiž bude tak, že Apple zlevní klasické varianty svých telefonů, tedy iPhone ve 4,7″ a 5,5″ velikosti. Měl by je tak přiblížit zájemcům, kteří nechtějí (nebo nemají na) high-endový telefon. 

Většina spekulací, týkající se iPhonu 2017 (jakkoliv se bude vlastně jmenovat), počítá se třemi modely. Dva klasické, které nabídnou 4,7″ a 5,5″ velikost a klasický LCD panel. Následně pak prémiový model, který dostane duální kameru s duální optickou stabilizací, 5,1″ (nebo 5,2″) OLED displej, Touch ID zabudované do displeje a tak dále. Tento vrcholný model bude hlavní vlajkovou lodí a měl by se prodávat za standardní cenu.

Naopak modely s LCD displeji by měly zlevnit, čímž by se staly dostupnými pro větší část trhu. Podle Kua je tedy možné, že Apple bude prodávat zároveň jak iPhone 7s (ve formě těchto dvou modelů), tak iPhone 8 (s OLED panelem atd.). Výhradním výrobcem OLED iPhonu by měl být Foxconn, zatímco „klasické“ iPhony bude vyrábět Pegatron.

iphone-7-jet-black-vs-black-fb

Zdroj: Appleinsider

Leitz
Vstoupit do diskuze (4)

Diskuze

  To je super kde jsou doby kdy byl jeden iPhone atd. ?
  Začínají jít blbou cestou podle mě.
  Mají udělat dva modely a hotové a jeden takový a druhy makový.

  Znie to dosť reálne – Aj by iphone 8 prišiel aj by sa 7s nevynechalo… Ale tri modely ? Uff

  Jasně, minimalně 10 modelu iPhonu, mám tušeni 3 verze apple watch + další z každeho modelu 3 kombinace materiálu, macbook pro pak macbook pro a ještě macbook pro, jo takhle ty další maji touch bar, kdyby nebylo jasno! Apple tv 32 apple tv 64 a dále???
  Mám obavy že to začné byt běžný nudný spotřebak, kde nebude to kouzlo jako za steva Jobse! To byl vůdce a vizionář!!!

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek