Zavřít reklamu

Nad dostupností nových sluchátek AirPods visí velký otazník. Apple je měl totiž začít prodávat na konci října, ale chvilku před zahájením prodeje oznámil, že „potřebuje více času“. Nikdo moc neví, co to přesně znamená, ale krátce poté se objevila informace, že se AirPods začnou prodávat až v lednu. Toto tvrzení pak ale vyvrátila jiná informace od německého resellera, který tvrdil, že se bezdrátová Apple sluchátka začnou prodávat tento týden. Nakonec včera přišly jiné zdroje se zprávou, že výroba AirPods začne v prosinci, aby je Apple stihl nabídnout ještě před Vánocemi.

Zdá se, že poslední zpráva je již pravdivá a v podstatě dává i největší smysl, protože největší český e-shop Alza na svých stránkách prozradil, že AirPods očekává v prosinci tohoto roku. Sluchátka by se tak měla začít prodávat přibližně za měsíc, je však jen otázkou, jak to bude s dostupností – jestli jich bude dostatek pro všechny, jak dobře se budou prodávat a jestli i po zahájení prodeje na ně nebude nutné čekat další měsíc nebo dva, než dorazí do rukou jejich majitelů.

Podle investiční společnosti Barclays začne Apple vyrábět AirPods na začátku prosince. První várka by však měla být poměrně  „omezená“, protože se stihne vyrobit 10-15 milionů kusů. Nikdo ovšem neví, zda bude toto množství na začátek stačit. Prozatím se neví ani to, zda budou AirPods hit nebo propadák, Apple si ale od svých prvních bezdrátových sluchátek slibuje hodně.

alza-airpods
airpods-fb-3

Za upozornění na dostupnost děkujeme našemu čtenáři Filipovi!

Dnes nejčtenější

.