Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods vyvolala obrovskou vlnu pozdvižení v den svého představení, které proběhlo společně s novými iPhony 7. Mnoho uživatelů bylo zaraženo plánovanou cenou, která je opravdu vysoká. Navíc se následně ukázalo, že AirPods zas tak skvěle nehrají na to, aby si cenovku téměř pěti tisíc zasloužily. Proto se čekalo na moment, kdy se sluchátka dostanou mezi lidi. V současné době je totiž mohlo otestovat jen pár vyvolených recenzentů. Původní termín dostupnosti byl konec října. To jak víme Apple úplně nestihl. Další meta je konec roku, ovšem i ta je značně diskutabilní. 

Apple údajně pro AirPods potřebuje ještě „trochu času“ ovšem nikdo příliš neví, co to vlastně znamená. S novými informacemi přišla investiční společnost Barclays, podle které začne velmi omezená výroba bezdrátových sluchátek AirPods až počátkem prosince. Tato první, avšak poměrně „omezená“, dávka bude údajně obsahovat 10-15 milionů kusů.

Apple chce zcela jistě stihnout alespoň část vánoční nákupní horečky. Je ovšem otázka, zda-li to nakonec opravdu stihne. Daleko pravděpodobnější je očekávané zahájení prodejů v průběhu ledna. Dále je otázkou, kolik je vlastně 10-15 milionů kusů. Zda-li budou rozebrány během několika hodin/dní, a na nové zásoby se bude čekat mnoho týdnů, nebo bude počáteční zájem vlažný a dostane se tak na všechny případné zájemce. Uvidíme nejspíš už brzo. Můžete se v diskuzi níže podělit o to, zda-li nákup AirPods také plánujete.

apple-airpods-fb

Zdroj: Macrumors

 

Související články

Dnes nejčtenější

.