• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Samsung zjišťuje, proč lidé čekají hodiny a dny před prodejnami Apple Store

  apple-vs-samsung1I když si reklamy společnosti Samsung dělají legraci z fanoušků Applu, kteří čekají hodiny a dny ve frontách před prodejnou Apple Store, aby si mohli zakoupit nový iPhone, samotný Samsung tento fenomén fascinuje a snaží se přijít na to, co pohání fanoušky k onomu čekání na zahájení prodeje novinek. Server Cnet.com objevil v řadě před prodejnou Apple Store na 5th Avenue na Manhattanu “špióny” Samsungu, kteří monitorovali chování fanoušků Applu stojících v řadě na nový iPhone 5s a iPhone 5c.

  Jeden člověk z týmu Samsungu uvedl: “Když ostatní společnosti vydají nový telefon není tam tolik vášní a vzrušení, to je jen u Apple a my jsme zvědaví proč tomu tak je.” Problém je v tom, že to často netuší ani sami fanoušci, kteří v řadách čekají a tak bude pro Samsung poměrně složité zjistit důvod. Samsung vyslal podle všeho několik zaměstnanců, kteří dokumentovali situaci, odehrávající se před obchodem na 5th Avenue s cílem zjistit, zda je fronta kratší nebo delší než v předchozím roce a zda je dav více či méně nadšený než v předchozím roce. Samsung se nejvíce zajímá o to, zda loajalita fanoušků Applu roste nebo upadá.

  Samsung se tedy může fanouškům Apple v reklamních kampaních vysmívat jak chce, sám by si však přál mít stejné uživatele jaké má Apple a usilovně se snaží zjistit, proč je Apple má a Samsung ne. Otázkou zůstává, zda by Samsung skutečně chtěl řady před obchody každý druhý týden v roce, vzhledem k počtu telefonů a jejich verzí, které společnost každý rok představuje, by totiž situace vypadala v ideálním případě pro Samsung tak, že zatím co by jedni balili své spacáky s tím, že si domů odnášejí nový Samsung Galaxy S4, druzí by spacáky rozkládali, aby se stali prvními majiteli Samsung Galaxy S4 Zoom nebo Mini.

  iPhone_vs_Samsung

  Leitz

  Diskuze

   U apple je to podle me tak, ze je to sazka na jistotu. Duvera k firme, ze kdyz si koupim jejich produkt tak bude skutecne fungovat, bude mit jednoduchy system na ktery jsem zvykli z predchozich zarizeni, k tomu bude rychlejsi amit neco navic nez predchozi model nemluve o tom ze zapadne do ekosystemu a hlavne bude mit nekolikaletou podporu. Je to o duvere, kterou si u zakazniku vybudoval i kdyz si to necha slusne zaplatit a to i u prislusenstvi. Tak to citim ja.

   Je to něco co Samsung nikdy mít nebude. Něco co měla např. Amiga kterou měl člověk rád a dělaj to i ty keci okolo i když to někdy vypadá že nám mažou med kolem pusy 🙂

   1. vlastny a kvalitne odladeny softver
   2. skvele aplikacie
   3. hry su lepsie optimalizovane na ios
   4. podpora siri a map a dalsich sluzieb ktore umoznuju bezplatne volanie a sms medzi iphonmi a podobne =
   5. ekosystem = automaticky stiahne aplikacie do ipadu, iphonu, photostream……

   to samsumg nikdy mat nebude

   Protože ti, co čekají na Iphone, ten přístroj milují a je jim jedno kolik stojí. Ti co čekají na samsung, jdou jen po poměru cena/výkon. Nikdy se nepovznesou nad věc, nikdy si neudělají radost něčím zbytečným, protože dál budou zůstavat ve své průměrnosti.

   enko:
   a apple je potom co?

   odosielanie udajov zo safari ked pripojis iphone do itunes, databazy uzivatelov malo nedavno FBI a NSA aj s ich udajmi
   – otlacok prsta pre vladne agentury cez iphone 5S stale si myslis ze apple je jediny kto nesleduje ? 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online