Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Flexibilní, výkonné, barevné. Takové jsou smart LED pásky. Dokáží, i přes svou malou velikost, zajímavě osvětlit kuchyň, ložnici, obývák či venkovní prostory, a snadno s nimi vytvoříte osvětlení přesně podle vašich představ. Třešničkou na dortu je, že Philips Hue lightstrip i všechna ostatní chytrá svítidla Hue koupíte na e-shopech feim.cz a feim.sk od 14. do 31. srpna 2023 s 10% slevou.

foto2

Tip č. 1: Kuchyň

Inteligentní LED pásky jsou nejčastěji používané k osvětlení kuchyňské linky, ale parádně vypadá i nasvícení soklu nebo poliček. Pro práci využijete jasné bílé světlo, zatímco pro večerní relax barevné nebo nažloutlé světlo.

foto3

Tip č. 2: Obývací pokoj

Díky tomu, že se LED pásky jednoduše přizpůsobí danému povrchu, jsou jako stvořené k osvětlení prostoru za televizí. A nejde jen o to, že získáte efektní nasvícení. Je to zdravější pro oči (než když je kolem televize úplná tma). Chytré LED pásky doporučujeme také k osvětlení poliček, skleněných vitrín nebo soklů nábytku.

foto4

Tip č. 3: Ložnice

Také v ložnici navodí barevné nebo nažloutlé světlo příjemnou atmosféru. Pásek se hodí na sokl nebo čelo postele, možné je i osvětlit noční stolek ze zadní strany. Důležité je, aby pásek nesvítil přímo do očí, příjemnější je nepřímé odrazové světlo.

foto5

Tip č. 4: Pracovna

Fanoušky počítačových her určitě potěší speciální Philips Hue lighstrip Gradient. Ten dokáže barevně svítit v závislosti na tom, co se děje na monitoru

foto6

Tip č. 5: Chodba

Interiérové LED pásky Philips Hue velmi oceníte na chodbě, ideální umístění je kousek nad zem. Když je propojíte s pohybovým senzorem, automaticky se rozsvítí, když třeba půjdete v noci na záchod. Světlo z LED pásků bude jen tlumené, takže vás tolik neprobudí jako hlavní světlo.

LED_pasky_chodba

Tip č. 6: Pergola a zahrada

Ať už plánujete osvětlit venkovní schodiště, terasu, zahradní jezírko, bazén nebo prostor u skalky,  zvolte exteriérové LED pásky. Ty mají krytí IP68, tedy jim nevadí vytrvalý déšť ani potopení do vody.

foto7

Dnes nejčtenější

.