Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Léto je tu a s ním i čas dovolených. Ať už máte zamířeno k moři, do hor nebo do kempu, čekají na vaše chytrá zařízení spousty nástrah. Je proto dobré chránit nejen telefon, díky kterému lehce trefíte na místo určení ale i v posledních letech stále populárnější chytré hodinky. Ty obzvlášť v případě aktivní dovolené pomáhají zaznamenat sportovní úspěchy a mnohdy jsou jediným spojením s vaším telefonem. Obě zařízení mají jedno společné, a to vysoké riziko poškození i při běžných aktivitách. Stačí nechtěný náraz rukou do stromu, sklouznutí při běhu či neopatrnost při přípravě rodinného grilování a neštěstí je na světě. Obzvlášť v případě chytrých hodinek s citlivými obrazovkami. Ty se zpravidla ani nevyplatí opravovat, jelikož servis stojí téměř tolik, co nové zařízení.

PG_Apple_Watch_1080x1080

Z výše uvedených důvodů proto dánský výrobce PanzerGlass nabízí i tvrzená skla určená právě pro chytré hodinky. Ta vynikají maximální odolností i při zachování 100% citlivosti na dotyk a vaše hodinky připraví na všechno. Vysoké odolnosti výrobce dociluje díky 0,4mm tloušťce skla a svou roli hraje i náročný výrobní proces. Dokonalé usazení na hodinkách zajišťuje kvalitní lepidlo, které je navíc po celé ploše skla. Není se tedy třeba bát nevzhledných vzduchových bublin ani postupného odlupování. Lepidlo taktéž bez problémů odolá i vykoupání v bazénu.

10167_Active-Outdoor_SoMe_1080x1080px_EN_With_All_9

Pro majitelé hodinek Apple Watch je určený i kryt FullProtection. Ten se na hodinky pouze jednoduše nacvakne a oproti sklu ochrání i celé jejich tělo. Kryt je tak díky své jednoduché aplikaci ideální parťák nejen na aktivní dovolené, ale může se i perfektně hodit pro zákazníky, kteří neradi lepí na své hodinky sklo a spíše by ocenili jen krátkodobou ochranu například při večerním lezení na horolezecké stěně. Po aktivitě stačí pouze kryt sundat a uložit ho třeba do sportovní tašky, kde bude čekat na další trénink.

Kompletní nabídku ochranného PanzerGlass příslušenství pro Apple Watch lze zakoupit například u partnera MP.cz

Ochranná skla PanzerGlass lze zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.