Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chtěli byste své dítě potěšit kvalitními sluchátky, která mu umožní si naplno vychutnat jeho oblíbenou hudbu, filmy, hry či seriály? Pak pro vás mám v následujících řádcích pár tipů, které vám hledání usnadní. Přední výrobce audio příslušenství JBL má totiž ve své nabídce hned tři parádní modely dětských sluchátek, které si rozhodně zaslouží uživatelskou pozornost. Pojďme si je tedy představit.

JBL JR460NC

Pokud chcete svému dítku dopřát to nejlepší, co má JBL v rámci dětských sluchátek v nabídce, je pro vás jako stvořený model JR460 NC. Sluchátka JBL JR460NC jsou bezdrátová náhlavní sluchátka navržená speciálně pro děti s výjimečným zvukem i důrazem na bezpečnost z hlediska sluchu. Sluchátka mají aktivní potlačení hluku, což znamená, že dokážou efektivně eliminovat okolní ruch a poskytnout čistý a nerušený poslech hudby.

Dále jsou vybavena Bluetooth 5.0 technologií, která umožňuje snadné bezdrátové připojení k různým zařízením, jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače. Díky ergonomickému designu a polstrovaným náušníkům jsou JBL JR460NC velmi pohodlná na nošení a děti je mohou používat i po delší dobu bez nepohodlí. Sluchátka mají také omezenou hlasitost, aby chránily dětské uši před přílišným hlukem a možným poškozením sluchu. Co se týče výdrže, k dispozici je až 20 hodin nepřetržitého poslechu při plném nabití, což je dostatečná výdrž pro dlouhé cestování, školní den nebo zábavu doma.

JBL JR460NC jsou vyrobená z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči pádům a nárazům, takže jsou vhodná pro každodenní používání dětmi. Potěší u nich ale třeba i vestavěný mikrofon, který umožňuje bezproblémové přijímání hovorů nebo použití hlasového asistenta, jako je například Siri nebo Google Assistant. Tato sluchátka jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout kvalitní zvukový zážitek a zároveň se starat o jejich bezpečnost a pohodlí. Cena tohoto modelu je 1990 Kč.

JBL JR460NC můžete zakoupit zde

image-1

JBL JR310 BT

Dalším modelem stvořeným vyloženě pro děti jsou JBL JR310BT Jedná se o bezdrátová sluchátka určená speciálně pro děti, která nabízejí skvělý zvuk a bezpečnostní funkce.

Tato sluchátka jsou vybavena Bluetooth technologií, což umožňuje snadné bezdrátové připojení k různým zařízením, jako jsou telefony, tablety nebo počítače. Sluchátka JBL JR310BT mají ergonomický design a polstrované náušníky, které zajišťují pohodlné nošení pro děti i během delšího poslechu. Díky omezené hlasitosti sluchátek jsou chráněny dětské uši před přílišným hlukem a možným poškozením sluchu. Světlé a hravé barvy sluchátek přitahují dětskou pozornost a dávají jim možnost vyjádřit svůj osobní styl.

JBL JR310BT nabízejí až 30 hodin nepřetržitého poslechu při plném nabití, což zaručuje dlouhodobé používání bez nutnosti častého nabíjení. Sluchátka jsou odolná vůči pádům a nárazům, takže jsou vhodná pro aktivní děti a vydrží i náročné podmínky. Mají vestavěný mikrofon, který umožňuje přijímat hovory nebo používat hlasové asistenty, jako je například Siri nebo Google Assistant. JBL JR310BT jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní sluchátka pro své děti, která kombinují vynikající zvuk, komfort a bezpečnost. Tato sluchátka jsou ideální pro cestování, školní vyučování nebo zábavu doma a poskytují dětem nejen skvělý poslech hudby, ale také zážitek z vlastnictví stylových sluchátek. Cena tohoto modelu je je 1290 Kč.

JBL JR310BT můžete zakoupit zde

image-2


JBL JR310

Pokud vás zaujal předešlý model, tedy sluchátka JBL JR310 BT, ale buď byste rádi ušetřili, nebo pro vás není z nějakého důvodu vhodné Bluetooth, tedy bezdrátové připojení, máme pro vás řešení. Je jím konkrétně model JBL JR310, který je zcela stejný jako předešlý JR310 BT, avšak s tím rozdílem, že disponuje klasickým propojovacím kabelem s 3,5mm jack konektorem. Sluchátka se tedy propojují klasickou kabelovou cestou, díky čemuž jsou samozřejmě i levnější. Jejich cena je totiž pouhých 649 Kč.

JBL JR310 můžete zakoupit zde

image

Dnes nejčtenější

.