Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte kvalitní bezdrátovou tiskárnu za bezkonkurenční cenu? Pak jste jí právě našli. Velmi zajímavou volbou je totiž model Artillery Sidewinder X2 3D, který lze nyní díky speciálnímu slevovému kódu sehnat za vskutku parádní cenu. 

Snímek obrazovky 2023-05-29 v 9.21.24

Artillery Sidewinder X2 je klasickou otevřenou 3D tiskárnou vrstvící filament, která nabízí celou řadu skvělých funkcí, jenž vám dokáží tisk výrazně usnadnit. Počítat můžete například s autokalibrací desky, které je řešeno dynamickým vyrovnáváním plochy tisku s minimální nutností uživatelského zásahu.  či schopností tiskárny rozpoznat chybný tisk s možným automatickým přerušením. Dalším velkým benefitem této tiskárny je ale třeba i její mimořádně tichý provoz, díky čemuž tak můžete tvořit klidně i v místnosti, ve které spíte, jelikož vás celý proces bude rušit jen minimálně. Tiskárna jako taková je navíc poměrně robustní, díky čemuž je odolná a stabilní. Osy zajišťující pohyb tiskového ramena jsou navíc velmi důmyslně propojeny tak, aby byla kvalita tisku co možná nejvyšší. To vše díky použití dvěma osám Z, dvojitým vodícím šroubům či synchronnímu řemenu pro maximální přenost. Potěší u ní ale třeba i poměrně velká barevná dotyková obrazovka, která umožňuje ovládání tisku bez nutnosti napojení počítače či jakéhokoliv jiného zdroje. 

Snímek obrazovky 2023-05-29 v 9.19.53

Výrobce se ale u tiskárny chlubí i řadou dalších užitečných vychytávek a vlastností. Počítat zde můžete třeba s mimořádně přesným ramenem s tryskou pro filament. Extrudér pro filament je vybaven titanovou hlavou, která snese vysoké teploty i tlak, takže je možné tisknout rychle či velkým množstvím filamentu. A jelikož je extrudér bezproblémový z hlediska údržby, je měnění materiálu tisku v něm naprosto skvělé. 

Užitečnou vychytávkou je ale třeba i automaticky nahřívaná základová deska, na kterou se tiskne či možností tisknout objekty až do rozměrů 300 x 300 x 400 mm. Jak navíc zaznělo výše, tiskárna dokáže rozpoznat vadný tisk a v případě nutnosti jej ukončit. Za zmínku stojí ale třeba i použití velmi kvalitního zdroje pro pohon tiskárny, který je díky chlazení schopen pracovat velmi dlouho nepřetržitě a tím pádem vytisknete i ty nejkomplikovanější projekty „na jeden zátah“. 

Snímek obrazovky 2023-05-29 v 9.20.27

Běžná cena tiskárny Artillery Sidewinder X2 je 469 dolarů, přičemž nyní na ní běží sleva 26 % a vy jí tak můžete získat za 349 dolarů. Ale pozor. Po zadání slevového kódu 50X2ZB ušetříte dalších 50 dolarů a cenu tiskárny tak srazíte na pouhých 299 dolarů. Tiskárna vám navíc dorazí do 5 až 7 dnů z evropského skladu, takže se nemusíte bát placení cla ani žádných dalších poplatků. Poštovné je pak samozřejmě zdarma! 

Tiskárnu zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.