Zavřít reklamu

Komerční sdělení: S rostoucí popularitou chytré domácnosti roste obliba robotických vysavačů, kteří si dokážou hravě poradit s více úkoly a přispět k domácí čistotě. K dostání je proto řada takzvaných 3v1 robotických vysavačů. Ty si sice poradí s běžnými úkony, ale i přesto s nimi mají uživatelé potíže, především tedy z hlediska častého čištění nádržky s prachem, čištěním mopu a mnoha dalšími. Tyto problémy se tak staly novou výzvou pro výrobce.

1. Proč roste poptávka po 3v1 vysavačích

Průzkum trhu od společnosti Roidmi odhalil rostoucí poptávku po automatických robotických vysavačích. K tomu jsou dva hlavní důvody.

ROIDMI EVA

V první řadě se vracíme ke zmiňované nutnosti časté a hlavně manuální výměny nádržky s prachem, respektive tedy její čištění. Při tom je samozřejmě snadné se jednat zašpinit, ale zároveň znovu znečistit vzduch rozvířením prachovým částic, což může mít dopad i na zdraví členů domácnosti. Několikadenní čištění nádržky je navíc zbytečnou ztrátou času.

Zadruhé je nutné vzít v potaz, že pokud uživatel nevyčistí nádržku včas, případně na tuto úlohu zapomene, dojde k akumulaci prachu. To se může následně projevit nepřívětivým odérem a množícími se bakteriemi, což je následně zcela kontraproduktivní pro produkt jako takový.

2. Jak Roidmi řeší tyto potíže

Problém s vyklízením nádržky

Společnost Roidmi jako odpověď na výše zmiňované potíže představila zbrusu nový 3v1 robotický vysavač Roidmi Eve Plus. Tento model se totiž nejen že pyšní funkcí pro automatický sběr prachu, ale zároveň dokáže automaticky nádržku s prachem čistit a výsledný odpad navíc sám zabalit. Po každém použití, respektive vysávání, se robotický vysavač automaticky dezinfikuje, čímž zlikviduje roztoče, mikroorganismy, toxické chemikálie a navíc tak odstraní zápach z cigaret a parfémů.

Tato funkce pro automatický sběr prachu od vysavače Roidmi Eve Plus je ideální pro časově vytížené lidi, kteří jednoduše nemají tolik prostoru pro manuální čištění nádržky s prachem. Není se proto čemu divit, že se produkt stal ihned po svém představením žhavým zbožím.

Roidmi EVA 3v1 – dokáže vytírat, vysávat a automaticky čistit mop

Aby robotický vysavač pokryl potřeby co možná nejvíce uživatelů a dokázal vše vyřešit automaticky, bez nutného zásahu uživatele, vsadila firma Roidmi na další důležitou vychytávku. Nový robotický vysavač Roidmi EVA 3v1 je proto vybaven funkcemi pro automatické čištění mopu, automatický sběr prachu, zametání a vytírání a také si dokáže automaticky poradit s čištěním samotného mopu a jeho vysušením. Bez nutnosti manuální zásahu se mop v pravidelných intervalech sám čistí, čímž řeší prvotní problém. Po každém čištění navíc model automaticky posbírá prach a horkým vzduchem vysuší mop jako takový, čímž účinně zabraňuje hromadění prachu v nádržce a a vlhkosti z mopu, které jsou častokrát zodpovědné za problémy s bakteriemi, zápachem a mnoho dalšími.

roidmi eva 4

Produkty od značky Roidmi mají na poli vysávání, vytírání, navigace či inteligence rozhodně co nabídnout. Model Roidmi EVA je proto vybaven novou generací LSD4.0 LiDAR senzory, které dokážou rychle proskenovat celý dům a automaticky vykreslit mapu prostřednictvím takzvaného SLAM algoritmu. Podle toho si dokáže vysavač automaticky naplánovat nejefektivnější trasu úklidu na bází interních výpočtů a umělé inteligence. Uložené mapy se nejen že uloží, ale zároveň je možné je pojmenovat a nadále s nimi pracovat, například při potřebě vytvoření vlastních úklidových plánů. Produkty Roidmi navíc spolupracují s Alexa, Google, reproduktory Xiaomi a řadou dalších produktů z kategorie chytré domácnosti. Díky tomu je možné tento chytrý robotický vysavač ovládat i hlasovými příkazy.

3. Roidmi produkty s bezkonkurenčním servisem

Aby toho nebylo málo, kromě zmiňovaných funkcí a vychytávek se navíc Roidmi pyšní unikátním designem. Značka se totiž již roky soustředí na produkty pro úklid domácnosti, čemuž se věnuje i v oblasti vývoje technologií, výběru vhodných materiálů, kontroly kvality a bezpečnosti a mnoha dalších. Díky tomu se už pyšní více než 200 technologickými patenty, oceněními jako iF, red dot, GOODDISGN a mnoha dalšími mezinárodními cenami. Kvalita produktů je tím jednoznačně zaručena.

ROIDMI EVA

Produkty Roidmi se skvěle prodávají ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném Království, Německu, Itálii, Francii, Japonsku, Jižní Korei a ve více než 100 zemích po celém světě. Mnoho zemí proto také nabízí lokální distributory, kteří také zajišťují ponákupní servis.

Roidmi věří, že použití ultimátní technologie vyřeší potřeby uživatelů a znatelně zpříjemní jejich každodenní život.

Roidmi EVA zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.