Zavřít reklamu

Komerční sdělení: MagSafe nabíječky se stávají stále více populární. Jejich používání je pohodlnější, protože při nabíjení nepotřebujete kabely. Produkt na ni prostě položíte a nabíjení může začít. Nová skládací MagSafe nabíječka 3v1 od firmy CubeNest s sebou ale v porovnání s konkurenčním nabíječkami přináší mnoho dalších výhod, které ocení nejen cestovatelé.

CubeNest s312

Jedná se o bezdrátovou nabíječku v konstrukčním provedení 3v1, na kterou lze položit Apple Watch, AirPody (či jakékoliv jiné zařízení s podporou Qi) a samozřejmě iPhone pomocí MagSafe. Speciální vyklápěcí nabíječka pro hodinky podporuje rychlonabíjení Apple Watch 7. a 8. série a bez problémů na ni položíte hodinky s jakýmkoliv páskem. Nabíječka má i manažera nabíjení, který automaticky vypne nabíjení po plném nabití telefonu nebo sluchátek.

cubenest

Jednou z hlavních předností této 3v1 MagSafe nabíječky je, že si ji můžete složit a nastavit dle svých aktuálních potřeb. Nabíječka se skládá ze 2 kloubů a 3 nabíjecích ploch. Díky malý rozměrům si ji můžete vzít prakticky kamkoliv. Během nabíjení je práce na telefonu přívětivá, protože spodní strana stojánku má protiskluzovou podložku. Silný magnet navíc umožní pohodlné užívání při orientaci jak na výšku, tak na šířku. Jako bonus v balení najdete také velmi pevné cestovní pouzdro a festovnější nylonový USB C kabel, takže je nabíječka ideální nejen pro všechny cestovatele.

Nabíjení a adaptér

Jak jsme již u CubeNest zvyklí, tělo stojánku je vyrobeno z kvalitního broušeného hliníku a design je opět zpracovaný na špičkové úrovni. Jedná se o elegantní řešení, které bude slušet i vašemu pracovnímu stolu. Nyní navíc na oficiální eshopu dostanete modrou nebo stříbrnou MagSafe nabíječku zdarma při objednávce nad 500 Kč.

Nabíječku CubeNest S312 zakoupíte zde + MagSafe nabíječka ZDARMA

Dnes nejčtenější

.