Zavřít reklamu

V minulém roce se dočkal komunikátor WhatsApp extrémního množství nejrůznějších vylepšení a jak se zdá, Meta hodlá v tomto trendu pokračovat i letos. Usuzovat tak lze alespoň z nově vydané vývojářské bety, která přináší další zajímavou vychytávku, která usnadní využívání této aplikace. 

Reagujete na zprávy v iMessage či Messengeru rádi emotikony a to nikoliv formou zprávy, ale jen jakýmsi označením jimi bublinek v chatu? Pak blížící se vylepšení ve WhatsApp potěší přesně vás. Beta aplikace, kterou mají již nyní k dispozici testeři spolupracující s portálem WABetainfo totiž zjistili, že WhatsApp de facto okopíruje tento reakční systém z Messengeru a komunikace se tak díky tomu stane zase o něco příjemnější. Ne vždy je totiž ideální odpovědět na zprávu další zprávou. Jak bude novinka vypadat se můžete podívat v galerii vedle tohoto odstavce. 

Jak však je u WhatsApp zvykem, ten o termínu vydání updatu, který bude tuto novinku obsahovat, zarytě mlčí a je pravděpodobné, že ještě chvíli mlčet bude. Novinky pro svůj komunikátor totiž komentuje zpravidla až ve chvíli, kdy je má zcela otestované a tedy i připravené pro nasazení. A to bývá bohužel otázka týdnů, neřkuli měsíců. Snad tedy bude alespoň tentokrát u takto jednoduchého upgradu rychlejší. 

Související články

Dnes nejčtenější

.