Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již jakousi tradicí, že před spuštěním prodejů nových produktů je Apple zapůjčí vybraným youtuberům a zahraničním médiím k testům, které jsou krátce před startem prodejů i zveřejněny. Jinak tomu nebude ani u nových iMaců M1 a iPadů Pro M1, které podle dostupných informací zahraniční testeři již pilně testují a pozvolna se chystají na zveřejnění svých prvních poznatků. A díky zdrojům leakera Prossera víme, kdy se tak stane. 

Brousíte-li si zuby na nové iMacy M1, do svého kalendáře si zakroužkujte úterý 18. května, přesněji pak 15. hodinu našeho času. Právě v tuto chvíli totiž skončí striktní informační embargo Applu a vybraní recenzenti tedy budou moci své výstupy uvolnit. Jednat se jako již tradičně bude jak o textové recenze a první dojmy, tak i o videorecenze zachycující novinky ze všech možných detailů. Co se týče iPadů Pro M1, jejich recenze budou uvolněny přesně o den později – tedy ve středu 19. května v 15:00 našeho času s tím, že i v tomto případě půjde jak o textové hodnocení, tak i videa. 

Nové iMacy M1 a iPady Pro M1 vstoupí do oficiálního prodeje v pátek 21. května s tím, že jejich dostupnost nebude dle všeho nikterak závratná. Po spuštění předobjednávek se totiž dodací doby obou produktů poměrně výrazně protáhly, kvůli čemuž je pravděpodobné, že zájemci, kteří by si je rádi odnesli “na přímo” z obchodů v následujících několika týdnech ostrouhají. Kromě iPadů a Maců se začnou v tento den dále prodávat i Apple TV 4K (2021). 

Související články

Dnes nejčtenější