Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte nový dopravní prostředek, nebo váháte nad ideálním dárkem pro někoho z vašich blízkých? Vězte, že koloběžkám stále ještě ani zdaleka neodzvonilo. Alfawise M1 navíc není jen tak ledajaká koloběžka. Co všechno vám může nabídnout, se dočtete v našem dnešním článku, a získáte také možnost zakoupit si koloběžku za supervýhodnou cenu.

Jízda na koloběžce Alfawise M1 pro vás bude skutečným požitkem. Její zadní kolo je totiž navržené tak, aby absorbovalo veškeré nárazy a otřesy. Zvýší se tím nejenom vaše pohodlí, ale také bezpečnost. Koloběžka je vybavena dvojitým brzdným systémem – u předního kola se jedná o E-ABS anti lock system, u zadního pak o mechanickou brzdu. Brzdná vzdálenost činí čtyři metry. Mezi řídítky koloběžky se nachází také skvěle vypadající a dobře čitelný displej, zobrazující údaje o převodech, stavu nabití, rychlosti a dalších parametrech. Koloběžka disponuje decentním, ale efektivním osvětlením pro ještě lepší bezpečnost. O dostatek energie k provozu se stará lithium-ionová baterie s kapacitou 280 Wh. Disponuje také propracovaným systémem ochrany a díky kinetickému systému obnovy dokáže pohyb přetvořit v elektrickou energii pro další chod. Alfawise M1 je vyrobena z vysoce odolného, ale lehkého hliníku, a bez problému ji složíte během pouhých tří sekund.

Skládací koloběžku Alfawise M1 zakoupíte na webu GearBest za skvělou cenu 7129 korun. Sleva je omezena počtem kusů, poštovné do České republiky je zcela zdarma.

Alfawise M1 fb

Dnes nejčtenější

.