Zavřít reklamu

Že se v březnu dočkáme odhalení prvních hardwarových novinek letošního roku zřejmě žádného jablíčkáře přespříliš nepřekvapí. V březnu totiž odhaluje kalifornský gigant novinky se železnou pravidelností a ani letos tomu nemá být podle obrovského množství nejrůznějších úniků jinak. Ani na začátku druhého březnového týdne nicméně svět neví, kdy se tak stane a dokonce ani to, jakou formou. V úvahu totiž připadají odhalení jak skrze tiskovou zprávu, tak i na klasické Keynote. A právě datum Keynote nyní odhalil zřejmě nejpřesnější Apple leaker současnosti, Kang. 

Podle leakera Kanga, který se v posledních několika letech trefil bez jakékoliv nadsázky prakticky do všeho, co v souvislosti s Applem předpovídal, uspořádá kalifornský gigant svou první letošní Keynote v úterý 23. března. Toto datum koresponduje se záhadným tweetem leakera Jona Prossera, který na svůj Twitter napsal číslovku 23 bez jakéhokoliv dalšího komentáře. Je tedy možné, že v době psaní tohoto tweetu si nebyl pravostí tak úplně jistý. 

Na Keynote bychom se měli dočkat iPadů Pro a AirTagů:

Pokud mají leakeři pravdu a Keynote proběhne skutečně 23. března, pak se rozeslání pozvánek na ní dočkáme už v nejbližších dnech. Apple totiž rozesílá pozvánky zpravidla s týdenním až dvoutýdenním předstihem, přičemž v poslední době vsází spíše na první variantu kvůli tomu, že jsou Keynoty kvůli pandemii koronaviru předtočené. V redakci proto očekáváme, že se pozvánek dočkáme příští úterý – tedy 16. března. A jen tak mimochodem – i o tomto termínu se v uplynulých týdnech hovořilo s tím, že na něj Apple “něco” chystá. Naplnění těchto předpovědí se tedy zdá čím dál pravděpodobnější. 

Související články

Dnes nejčtenější

.