Zavřít reklamu

Jestli je za něco Apple u svých sluchátek AirPods už od jejich představení kritizován, je to nemožnost vybrat si u nich z více barevných variant. Apple se totiž drží jak u klasické verze, tak i u řady Pro klasické bílé, která není mnohým jablíčkářům zrovna dvakrát po chuti. A jak se zdá, měnit to nehodlá ani v příštím roce. 

Že bychom s černou barvou, která je pro Apple produkty druhou nejtypičtější, neměli u AirPods chystaných pro rok 2021 počítat na svém Twitteru před pár hodinami poznamenal velmi přesný leaker Mr. White. Odkud tyto informace má sice neprozradil,tvrdí však, že je černá pro AirPods zkrátka nevhodná a proto se jí ani v příštím roce nedočkáme. Pokud tedy prahnete po jiných barevných variantách než po bílé, nezbude vám ani příští rok nic jiného než sáhnout po úpravách třetích stran.

V příštím roce se očekává jak upgrade standardní verze AirPods, tak i upgrade řady Pro. Obě tyto řady se totiž dočkaly poslední aktualizace v roce 2018 a tak je určitě nasnadě přijít si jejich novějšími verzemi, které by úroveň těchto sluchátek posunuly na další úroveň. Zatím je však bohužel otázkou, zda se odhalení novinek dočkáme na začátku, uprostřed či na konci příštího roku. V redakci nicméně očekáváme představení spíše v první polovině příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.