Zavřít reklamu
Italský modní dům Fendi, který není potřeba příliš představovat, se v rámci nové kolekce zaměřil také na technologie. Kromě toho, že Fendi oblékne od hlavy až po paty vás, oblékne nově také vaše Apple Watch nebo AirPods. Obaly na sluchátka přitom nejsou mezi módními domy ničím příliš výjimečným a vyrábí je od Gucci, přes Miu Miu až po Botega Veneta téměř každý s tím, že za doposud nejdražší kousek právě od Bottega Veneta si luxusní módní značka vzala 430€. Fendi však jde ještě o pár desítek euro výš a obal na AirPods vám prodá za 590€, tedy za necelých 16 tisíc korun.

Jedná se o obal pro AirPods Pro, který je vyroben kompletně z kovu se zlatým finišem, který má diamantový efekt, což znamená, že se leskne, kudy chodíte. Nechybí samozřejmě známý motiv FF a jako vše od Fendi je obal vyroben v Itálii. Pokud tedy vaše žena miluje AirPods a módu, můžete se letos postarat o zajímavý dárček společně s Fendi. Objednávat můžete online přímo na fendi.com a vzhledem k expedici z Itálie to ještě stále stíháte do Vánoc.

Dalším kouskem je pak něco, s čím se běžně nesetkáváme. Jedná se o obal na Apple Watch, který však neslouží pouze k ochraně hodinek, ale naopak je zcela mění ve stylu, jakým je používáme. Z náramkových hodinek se totiž díky tomuto obalu stávají hodinky kapesní. Pouzdro je ve stejném designu jako obal na AirPods a je určené výhradně pro 40 mm model Apple Watch. Cena je 490€ a je taktéž dostupné na Fendi.com Fendi nezůstalo pozadu ani co se obalu na iPhone týká a svůj iPhone můžete sladit s AirPods Pro a Apple Watch pomocí obalu SmartPhone Pouch, který je vyhotoven ve stejném stylu, jako předchozí dva módní kousky. Za tento obal si pak Fendi říká o lidových 1490€. Opět je k dispozici také online a můžete objednávat.

Související články

Dnes nejčtenější