Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ešte jedna vec ku Apple Silicon – všimli ste si, že včera dostali nový procesor len Macy a zároveň všetky Macy, ktoré neobsahujú dedikovanú grafiku? Ja som si to neuvedomil, ale MKBHD to hovoril vo svojom videu a je to pravda. Žeby sa na budúci rok chystalo dedikované grafické riešenie od Apple?

    ano, protoze jsou lidi kteri dedikovanou grafiku potrebuji a ten procesor i system na to jeste nejsou plne pripraveny. Od pocatku byl takovy plan to tak udelat. jednak na grafiku muzou prijit ventilatory a pak predelat grafiky do varianty podobne adrenu bude amd stat urcity effort a mluvi se i o tom ze amd by velkou cast toho pro apple vyrobylo. jeste navic pak taky spousta lidi co ty stroje pouziva je nevymeni dokud nebudou mit sw takze i proto apple ceka az vyvojari upravi svuj sw a specialne firmy jako adobe autodesk apod

    Myslíte si, že už tam běží i upravený Xcode? Jako moc by mě zajímalo, jak snadný bude upravovat aplikace pro iOS na MAC OSX a opačně. To by mě i lákalo.

    To uz predsa islo od cias Mojave – Marzipan, neskor premenovany na Catalyst.. inak tie prerobene iOS aplikacie na Mac nie su v 99% ziadna slava.

Vložte vlastní komentář

celý text