Zavřít reklamu

Zatímco v předešlých letech platilo, že po představení nové generace iPhonů je Apple okamžitě na krátký čas zapůjčil novinářům pozvaným na jejich představení, letos je tomu kvůli pandemii koronaviru zcela jinak. Apple Event totiž musel být kvůli nutnosti eliminovat riziko nákazy koronavirem jen v online podobě, která logicky zapůjčení iPhonů novinářům hned po jejich představení znemožnila. První reálný pohled na novinky tak dostáváme k dispozici až nyní. 

O první pohled na iPhony 12 a 12 Pro se možná trochu překvapivě nepostarali zahraniční youtubeři, které Apple v době koronaviru pro tyto účely vcelku rád využívá, ale technologická novinářka ABC News Becky Worley v ranní show Good Morning America. Ta dostala od Applu zapůjčené konkrétně iPhony 12 a 12 Pro v modré barevné variantě, jelikož právě ty vzbudily alespoň podle komentářů na internetu mezi uživateli největší zájem. Ostatně, velký prostor věnoval těmto barevným variantám na Keynote i samotný Apple. Na pasáž z Good Morning America, ve které se iPhony objevily, se můžete podívat pod tímto odstavcem.

Jak jste mohli na videu sami vidět, mezi modrou použitou u iPhonu 12 a 12 Pro je celkem značný rozdíl. Zatímco u klasického iPhonu 12 lze popsat vyloženě jako čistě modrá, v případě 12 Pro lze hovořit spíš o kombinaci modré se šedou. Obě varianty však vypadají i naživo skutečně velmi hezky. Další zajímavou věcí, které si můžeme na videu všimnout, je magnetická peněženka připnutá na záda iPhonu 12 – respektive pak to, jak na nich (ne)drží. Alespoň z videa se totiž zdá, že síla magnetů není příliš silná, což by mohl být z hlediska bezpečnosti připojení magnetického příslušenství k telefonům vcelku problém. Až čas nicméně ukáže, zda tomu tak skutečně je či není. Pokud byste si chtěli nový iPhone předobjednat, můžete tak učinit již od zítřka. 

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější